2091
2106
عنوان

بگین چیکارکنم

97 بازدید | 16 پست

چیکارکنم عروسیه داداشمه چند روز دیگه 

دوقلو هشت ماهه دارم شیرخشک میخورن 

نمیدونم چطوری تو عروسی هم به بچه هام شیر بدم هم برخصم خودشم تو باغه کسی کمکم نیست 😞😒

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 

نرخص

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

خو نرقص😐😆

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید
2050
اگه مادرشوهریاخواهریاجاری دارین ازشون بخواین که بیان تومراسم وکمکتون کنن

خداروشکر ندارم جاریم تویه شهر دیگس 

2104
عزیزم پول میخواد بجاش شیرخشک میگیرم برا بچه هام 

دوست صمیمی نداری؟ 

خب مگه چن ساعت پرستار باشه چقد میخاد بگیره عوضش خیالت راحته دیگه

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
دوست صمیمی نداری؟  خب مگه چن ساعت پرستار باشه چقد میخاد بگیره عوضش خیالت راحته دیگه

اره ولی شوهرم فکر نکنم قبول کنه خیلی حساسه