2737
2734
عنوان

بیشترین حجمی ک واسه امتحان

223 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها بیشترین حجمی که واسه ی امتحان ک اصلا نخونده بودین و بار اول خوندین چقد بوده؟ چن روز و چه حجمی؟ ( اگ دانشجویید پاس شده باشین اگ دبیرستانی نمره بالا ۱۵ گرفته باشین(

لطفا درسشم بگین و پایتون

بقیه ناامید نمی کردن ک نمیشه؟

من خودم دانشجو ام اما اگ دبیرستان هم بودین بگین

فیزیک  چهار فصل سال دهم دبیرستان ریاضی

نمرم ۱۹/۵شد 

نخونده بودم سه روز خودم کشتم 😑

ولی الآنم خیلی عقبم مثل پارسال ولی حال ندارم و اون اراده رو دیگه ندارم

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریاضی دهم معلم خصوصی گرفتم فقط با ۳ جلسه شدم ۱۸/۵ 

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
2742

منظورتو متوجه نشدم . اما بیشترین واحدی که گرفتم ۲۴ واحد بود . با سختی اون ترم پاس کردم . اما الان پشیمونم ای کاش کم میگرفتم که قشنگ میخوندم فقط واسه نمره درس نمیخوندم 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

فک میکنم ۴۰۰ صفحه ای میشد 

۳ بار این موقعیت بود تو دانشگاه.هر ۳ بارشم روز قبل ساعت ۴ امتحان داشتم و این امتحان ۴۰۰ صفحه ای ۸ صب بود.

از ۷ غروب تا ۶ صب فردا خوندم 

و هر ۳تاشو ۱۸ یا ۱۹ شدم.یکیش ۲۰

2738
فیزیک  چهار فصل سال دهم دبیرستان ریاضی نمرم ۱۹/۵شد  نخونده بودم سه روز خودم کشتم 😑 ولی ...

ببین چطور استرس‌ کنترل کردی؟ سر کلاسم گوش نداده بودی؟ معلمتون سخت گیر بود؟

فک میکنم ۴۰۰ صفحه ای میشد  ۳ بار این موقعیت بود تو دانشگاه.هر ۳ بارشم روز قبل ساعت ۴ امتحان دا ...

چه خووووب

مجازی ک نبود؟ بدون تقلب؟

گلم چطور استرس کنترل میکردی؟

منظورتو متوجه نشدم . اما بیشترین واحدی که گرفتم ۲۴ واحد بود . با سختی اون ترم پاس کردم . اما الان پش ...

منظورم اینه مثلا شب امتحانی یا دو سه روزه ی درس جم کنی با نمره معقول

😅

300 صفحه کتاب رفرنس میکروب شناسی دو روز😐 موهامو میکندم و میخوندم..در همین حد واییی یاداوریشم عذا ...

میکروب ک خیلی حفظیههه ایولللل

ببین مجازی بود؟ یا بدون تقلب؟

قبلش نخونده بودی؟

اوووو سخت بوده یعنی باب اولت بود میخوندی؟ مجازی ک نبود، بدون تقلب؟

فصلای اخرش سخت بود که من تو کل ترم نخونده بودم فصلای اولشم همون جلسه اول خوندمو یادم نبود نه مجازی بود ولی من روی ریاضیات اونقدری غیرت دارم که تقلب نکنم 

درس اناتومی۲۱۱صفحه بود من ۱۰۰تاشو اصلا نخوندم ‌تا لحظه قبل امتحان میخواستم حذف بزنم دیگه دلو زدم به ...

اناتومی خیلی سنگینه

۱۰۰ صفحه دبگش طی چن روز خونده بودی؟ بار اولت بود؟

ینی ۱۰۰ صفحه نخوندی ۱۴ شدییی

2706