2752
2734
عنوان

بیشترین حجمی ک واسه امتحان

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 29 پست
ببین چطور استرس‌ کنترل کردی؟ سر کلاسم گوش نداده بودی؟ معلمتون سخت گیر بود؟

آره کلاس ها آنلاین بود من هیچکار نکرده بودم 

معلم گاهی اوقات آره 

ولی آخرترم مردم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
اناتومی خیلی سنگینه ۱۰۰ صفحه دبگش طی چن روز خونده بودی؟ بار اولت بود؟ ینی ۱۰۰ صفحه نخوندی ۱۴ شدییی

دقیقا تا اون زمانی که کلاسا مجازی شد خونده بودیم بعدش دیگه انلاین اصلا هیچی نفهمیدم ،وگرنه نصفشو بلد بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکروب ک خیلی حفظیههه ایولللل ببین مجازی بود؟ یا بدون تقلب؟ قبلش نخونده بودی؟

نه بابا مجازی چیه

حضوری بود

من هیچ وقت تقلب نکردم عزیزم حتی وقتی کاملا شرایطش بوده

حاضر بودم بیفتم و تقلب نکنم😥خلم

میگم که موهامو میکندم از استرس و میخوندم..وای اتاقم فرش مو شده بود

خیلی وحشتناک بود خیلی

ولی گذشت

فکر کنم ۱۳ ۱۴ شدم

2731
نه بابا مجازی چیه حضوری بود من هیچ وقت تقلب نکردم عزیزم حتی وقتی کاملا شرایطش بوده حاضر بودم بیفت ...

وای دمت گرم مرسییی ک انگیزه دادی

من خودم دست پایین میگیرم همش حس میکنم همه تموم کردن من موندم😅😅😅😅

وای دمت گرم مرسییی ک انگیزه دادی من خودم دست پایین میگیرم همش حس میکنم همه تموم کردن من موندم😅😅😅 ...

نه بابا من خودم شب امتحانی ام

با اینکه نمره هام همیشه بالا بود و تو کل فامیل خر خون شناخته میشدم

حسشو ندارم قبل امتحان بخونم

همیشه یکی دوروز قبل میخوندم تا همین ارشدم😁😁😁معدلمم بالاست

توام غصه نخور میتونی

من به خودم میگفتم جون بکن همین یه روزه بعد میخوابی😁😁😁

نه بابا من خودم شب امتحانی ام با اینکه نمره هام همیشه بالا بود و تو کل فامیل خر خون شناخته میشدم ح ...

اخه مثلا فارماکولوژی چی

یا درسایی ک یکمومحاسباتی داره خیلی استرس گرفتم چون استاد ها گاها بعصی ها شنیدم میندازن

اخه مثلا فارماکولوژی چی یا درسایی ک یکمومحاسباتی داره خیلی استرس گرفتم چون استاد ها گاها بعصی ها شن ...

استاد ما هم کلا کارش انداختن بود

ببین محاسباتیا رو فقططططط بنویس

الکی محاسبه کن و ۴ تا فرمول بنویس

اصلا حال ندارن که بخوان ریز بشن

استاد ما هم کلا کارش انداختن بود ببین محاسباتیا رو فقططططط بنویس الکی محاسبه کن و ۴ تا فرمول بنویس ...

پس انقد زود ناامید نشم

وای خیلی ببخشید انقد وقتت میگیرم ولی کل ۳۰۰ صفحه تمام کرده بودی؟😅

منم اتفاقا چندین صفحه در پیش دارم

پس انقد زود ناامید نشم وای خیلی ببخشید انقد وقتت میگیرم ولی کل ۳۰۰ صفحه تمام کرده بودی؟😅 منم اتفا ...

اره کلشو خوندم

ولی نه ریز

اینطوری بگم که من میشینم تو برگه های آ۴ تمام کتابو خلاصه میکنم به زبون خودم

چند ساعت مونده به امتحان همونو میخونم واسه درسای حفظی

محاسباتی هم که فرمولا روحفظ میکردم و داستان میساختم سر برگه

منظورم اینه مثلا شب امتحانی یا دو سه روزه ی درس جم کنی با نمره معقول 😅

کتاب آین دادرسی کیفری نویسنده رجبی گلدوست . نزدیک ۴۰۰ صفحه بود استاد گفت همه رو بخونین منم فقط دوتا فصل خوندم اما شدم ۱۴ . یکی دیگه هم تجارت بود ۲ تا جلد بود من اصلا کتاب نخریدم . در کمال تعجب. شدم ۱۲ بقیه دوستام افتادن 😂😂😂😂😂 اونا کتاب هم داشتن 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
کتاب آین دادرسی کیفری نویسنده رجبی گلدوست . نزدیک ۴۰۰ صفحه بود استاد گفت همه رو بخونین منم فقط دوتا ...

دو فصل چن صفحه بود؟ تو چن روز خوندی.

قبلش نخونده بودی؟

دو فصل چن صفحه بود؟ تو چن روز خوندی. قبلش نخونده بودی؟

نه بابا اصلا نخوندم یعنی وقت نداشتم درس حقوق فرار نخونی یادت میره . دو فصل فکر کنم ۵۰ ۶۰ صفحه بود اونم سر سری خوندم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم .