2752
2734
عنوان

قطره آهن رنگش عوض شده بود دادم به بچم 😭😭😭😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 52 پست
سلام دوست عزیز  من سوال دارم  امشب ب پسرم دیفن هیدرامین دادم باید سه و نیم سی سی میدادم& ...

دیفن هیدرامین ادم بزرگش روپودرمیکنهذچه برسه به اون طفل معصوم اخه چراشماماماناانقدربی فکروگیجیددد دیگ اصلااابهش نده دیفن هیدرامین برای بچه خیلییی ضررداره باعث ایست قلبی میشه ممکنه بخوابه ودیگه بیدارنشه اگ برای سرفه میدی بهش داروهای گیاهی بده نه ازاین اشغالاا.... زنگ بزن حتمااااورژانس اون کمکت میکنه.... ولی دیگ ندیااا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ساعت هشت شب دادم بهش  چ تا الان مشکلی نبوده  فقط خواب آلوده دیگه  همش لالا کرده بر ...

اول بگو بدون تجویز دکتر بوده یا نه

اگه بدون تجویز دکتر دادی بهش زنگ بزنی اورژانس بهتر میتونه راهنماییت کنه شاید نیاز باشه ببریش دکتر

خب عیب نداره تا ۹ خرداد میتونی بهش بدی که ...

میگم یعنی چون کم مونده بوده تاریخ انقضاش تموم شه براهمون زود فاسد شده چون یه هفته نیس که بازش کردم البته یخچال نزاشته بودم نمیدونم از اونه یانه

بدون تجویز دکتر دادی؟؟

ن قبلا دکترش گفته بود مورد اینجوری شد همین دیفن و استامینافن بده نیارش مطب 

فقط دوزش رو یادم رفته بود

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
مجید جان دلبندم خاصیت قطره آهن اینطوریه ایرانی ها...  آهنه دگ درش ک باز میشه بمرور تغییر رنگ م ...

نمیدونم فروگلوبین ایرانیه یا نه ولی ماه های قبل هم از همین میدادم اصلا رنگش عوض نمیشد

میگم یعنی چون کم مونده بوده تاریخ انقضاش تموم شه براهمون زود فاسد شده چون یه هفته نیس که بازش کردم ا ...

در هرصورت عیب نداره که بهش دادی میتونی بهش ندی و یه قطره با تاریخ بهتر براش بخری 

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊