2752
2734
عنوان

شوهرم خیلی بی احترامی کرد ب مامان بابام امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 212720 بازدید | 344 پست

همیشه فرار از موقعیت بهترین راه نیست.البته شما باید ببینی ریشه کار کجاست

اینکه هی قهر کنی بری خونه بابات براش عادی میشه...

پس بمون،عاقلانه برو با با خودش صحبت کن بعد با روانشناس مشورت کن....اگه اصلاح نشد جدا شو

ی کم سیاست داشته باش تو خونه،سعی کن با محبت بجا و به موقع رام کنی...سکوت خوبه اما بجا

دعوا نکن.با آرامش حلش کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله صبر کنین پیدا کنم اعلان ها زیاده

میفهمم گلم اما سعی کن پیداکنی

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗
به خدا تو تاپیکای قبلیش یهو دیدم‌ ۱۶ سالشه، انگار یکی محکم کوبوند تو سینم... دغدغه ی دختر ۱۶ ساله ن ...

بعد پدر و مادرشم از ترس اینکه این بچه برنگزده پیششون به اغوش خانوادش ، هر سری رفته قهر مجبورش کردن برگرده و محبت به داماد کردن و باج دادن تا روز پسر! کادو میدن و با شام میرن خونشون 

اینهمه میگن بلوغ سن بحرانیه پدرا مادرا مراقب بچه ها باشین، بعد اینا دختر کوچولوشون شوهر دادن فرستادن خونه مادرشوهر

الان باید درگیریش درس و مشق و مدرسش باشه

اینهمه ظلم و فشار رو متحمل میشه فقط بخاطر اینکه خانواده خودش نخواستنش

حتی الانم میتوننن طلاقشو بگیرن ولی‌ انگار حاضر نیستن دخترشون یخ روز دیگه تو خونشون نون بخوره

2731
من بدبخت ترین کاربره نی نی سایتم‌نه ؟😭😭😭😭😭😭😭😭

برو خونه بابات و بگو فقط طلاق میخوای

زیر بار نرو 

شوهرتم یا طلاقت میده یا شرط و شروط میذاری خونه جدا بگیره ادم بشه

تو اینده ت داره میسوزه دختر حوب فردا هم یه بچه میندازن بغلت دیگه خیلی دیر میشه ها

یا شوهرتو ادم کن یا توام جلو خانوادش این بازیارو در بیار که ادم بشه کنفش کن تا ببینه چقد بده جلو مام ...

مادرشوهرش میزنتش 

تو یه ساختمونن 

شوهرش پشتش نیس

حرفم بزنه خونه باباش جایی نداره

حرفایی میزنی ها

خونتو عوض کن هرجور شده از خانوادش جداشو 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
قبول کردم 

پیام دادم جواب بده

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗
شوهر اسکل احمقققق منم اول ایجوری بود ادمش  کردم الان

چطوری؟!

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷

متاسفم اينو ميگم

ولي يه دختر بايد مرده باااشه كه يه عوضي بتوونه به پدر مادرش يس احترامي و توهين كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مادرشوهرش میزنتش  تو یه ساختمونن  شوهرش پشتش نیس حرفم بزنه خونه باباش جایی نداره حرفای ...

ای داد خدا کمکش کنه چقد بدم میاد دخترایی که سرزبون ندارن و زود عروس میکنن ای خدا چه گناهی کردن مگه.

حالا یه دختر داریم سنش کمه ولی یه مجلس و حریفه اون و شوهر بدی عیب نداره 

2706