2752
2734
عنوان

شوهرم خیلی بی احترامی کرد ب مامان بابام امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 212701 بازدید | 344 پست
خخخخ ما لکیم اصلا دوماد فامیل حساب نمیکنن🙈🙈

لک چیه عزیزم

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون تموم حرفای بچه ها رو کنار بزار فقط به این فکر کن و حتما از شوهرت علت جویی دقیق کن چرا از خونواده خوشش نمیاد که اینطور کینه داره

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

اسی تو رو جان هرکی دوست داری جلوش وایسا تا دیر نشده ...من تجربه ی زندگی با همچین مردی رو داشتم البته نه به این شدت ،قبل اینکه خانوادم یا فامیلام بیان خون به جیگرم میکرد همش میگفت کار دارم باید برم از مهمون فراری بود ولی خب جلو روشون خوب بود...یعنی هرکی از فامیلای من زنگ میزد بیاد خونمون تو دلم عزا بود چون میدونستم یا خونه نمیاد یا باید اینقدددد التماس کنم بیاد وقتی هم میومد یکم مینشست باز بهانه پیدا میکرد میرفت ....ولی فامیلا خودش یا خانوادش میومدن با کله میومد و ازم انتظار داشت تا کمر خم شم براشون ....اسی جان اشتباه منم این بود رو دادم بهش ،جلوش نایستادم .مثل خودش نبودم .هرروز پررو تر میشد تا وقتی بهش گفتم ببین من احترام نگه میدارم توام نگه دار برگشت گفت من همینم که هستم تو وظیفته به فامیلام احترام کنی اگه نکنی بد میبینی....در این حد وقیح شده بود

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 
2731
گفت گریه کردی گفتم نه .‌پیاز خورد کردم سریع ب مادرم نگاه کرد حالش گرفته بود شوهرمم همین با اخم نشسته ...

وای دختر تو هم یکم عاقل باش دیگه حالا مامانت همون چسب مو رو میذاشت می‌رفت دیگه مگه چیه اون که دوباره بیادتقدیمش کنه خودت میبینی شوهرت اینجوریه باز میگی غلط کرده نیاین خب بی احترامی میشه به پدرو مادرت که

با اخم تخم شام خورده کشیده کنار یدونم نگفته دستتون درد نکنه .خلاصه پدرمم براش عطر خریده بود داد .دم ...

شوهرت ک چیری نگفت..الکی همه چیو بزرگ نکن..فقط تو و شوهرت دعواتون شد..وگرنه بی احترامی نکرد...شما ک انقد نازشو کشیدین این رفتارش باید عادی شده باشه برات..از این ب بعدم نازشو نکش ..مردا تا قربون صدقشون میری زیاد تحویلشون میگیره هوا برشون میداره..

پدر و مادرش اگه مظلوم بودن ۱۵سالگی‌ شوهرش نمیدادن اینهمه میکن سن بلوغ سن بحران، بعد اینا دخترشونو ش ...

من کسی رو نقد نمیکنم اما شما که تاپیکاشو خوندی کاش متوجه اینم میشدی که پدر و مادرش راضی نبودن و اسی با همسرش فرار کرده!!!

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
من کسی رو نقد نمیکنم اما شما که تاپیکاشو خوندی کاش متوجه اینم میشدی که پدر و مادرش راضی نبودن و اسی ...

هرچی

الان جلوشو بگیرن عزیزم

بچه ۱۶ ساله چرا باید با یه مزد ۱۰ سال از خودش بزرگتر فرار کنه

ایا جز اینه که دنبال ارامش میگرده؟

بعد مادرم گفت سس دارید ما یادمون رفت بخریم منم گفتم نه نداریم بزا بگم بخره ب شوهرم گفتم برو بخر گفت ...

مامانت چرا همبرگر بدون مخلفات خریده؟!چرا همون اول شام نذاشتی دوباره چرا وقت سس خریدن نوشابه نگفتی بخره؟بعدشم تو میگی مامان بابام اومدن پس چرا شیش نفر شدید؟دختر خودت یکم باید جمع و جور کنی همه چیو

با اخم تخم شام خورده کشیده کنار یدونم نگفته دستتون درد نکنه .خلاصه پدرمم براش عطر خریده بود داد .دم ...

پدرت ديگه نبايد كادو رو ميداد بعد اين همه داستان و بي احترامي

هنجر آخرو بابات به پيكره ني ني سايت زد

همه كاربزا نابود شدن 😢😢⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️

مامانت چرا همبرگر بدون مخلفات خریده؟!چرا همون اول شام نذاشتی دوباره چرا وقت سس خریدن نوشابه نگفتی بخ ...

منو شوهرم .مامان بابام و خواهرم البته ۵تا درست نشمردم 

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
2706