2733
2739
عنوان

شوهرم خیلی بی احترامی کرد ب مامان بابام امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 212680 بازدید | 344 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی الان جلوشو بگیرن عزیزم بچه ۱۶ ساله چرا باید با یه مزد ۱۰ سال از خودش بزرگتر فرار کنه ایا جز ...

پس واقعا پدر و مادرش ظالم نیستن ،حالا یه زندگی شکل گرفته و دوست ندارن خراب بشه!

البته که حق با شما هم هست ،از قدیم میگن جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعته

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2731
شوهرمم ی اخلاق گندی داره ک سر سفره نمیاد اگ با کسی قهر باشه مادرمم دید اگ اینطور کنه بابام خیلب نارا ...

خیلی حرصم گرفت شوهرت پررو و بی چشم و رو 

مامانتم از شور درش اورده یه جوری باهاش رفتار کردین فکرمیکنه کیه چه شخص مهمیه 

اگه اینکارا رو نمیکردین الان غلام حلقه به گوش بود پرروش کردین خیلی خیلی زیاد

ما آبادانیا   
پس واقعا پدر و مادرش ظالم نیستن ،حالا یه زندگی شکل گرفته و دوست ندارن خراب بشه! البته که حق با شما ...

میگه تو تاپیکاش‌ شوهرش‌ دعوا بشه چاقو روش‌ میکشه

یهس ی هم دستشو چاقو‌ زده بود رفت خونه مادرش که برش گردوندن

الانم باز باید روز پسر کادو بدن؟؟؟

جون این بچه در خطره

حتی یه شکایت نکزدن

2740
میگه تو تاپیکاش‌ شوهرش‌ دعوا بشه چاقو روش‌ میکشه یهس ی هم دستشو چاقو‌ زده بود رفت خونه مادرش که برش ...

من اینقدر که سر این تاپیک حرص خوردم تو کل ۲۳ سال عمرم نخورده بودم 😑

اما بعضی خانواده ها حرف مردم واسشون خیلی مهمه اینکه بگن دخترشون سر خونه و زندگیش واسه شون خیلی مهم اما نمی گن به چه حددددددیییییی

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد

والا شوهر داری بلد نیستین. دع آخه چند بار بگم مردا دوس دارن زنشون تو سری خور باشه .چرا جلوش در نمیای.رفتی بغلش کنی زده تو سرت گریه کردی و دوباره رفتی بغلش و میگی چرا میزنی گناه دارم😤😤😤ای وای من ای وای من.یکی منو بگیره الان سکته میکنم.آخه چرا نزدی اونجایی که یه هفته دراز کش بمونه.از دست شما زنای مظلوم نی نی سایت آخر سر من سکته میکنم.کاش شوهراتونو میدادین دست من ادبشون میکردم تحویلتون میدادم

بین شماها کسی هس که با شوهرش خیلی خوب باشه عین این فیلم های عاشقانه؟ خیلی وقته واسم  سواله ؟&nb ...

نه😂

نباید بهش رو بدی سوارت میشه. محکم باش. بگو تلافی میکنم سر خانوادت. یا قهر کن برو. نزار فکر کنه جایی واسه رفتن نداری ک بدبختت میکنه. من هرچی جلو خانواده شوهر کوتاه اومدم حرفی نزدم ک احترام از بین نره ولی سره شوهرم سیاست داشتم. هیچ وقت نزاشتم فکر کنه من مجبور ب زندگی باهاشم. همیشه گفتم دوسش دارم ولی موقع دوا گفتم برام فرقی نداره جدا بشیم مثلا با این اخلاقت ک اینکارو کردی خودشو جمع میکرد. بعدا میگفت دوسم داری میگفتم اره میگفت چرا اونجوری گفتی میگفتم دوست دارم ولی تا زمانی احتراممو داری در حقم بدی نکنی وگرنه میخامت چیکار

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
2706