2726
عنوان

شوهرم خیلی بی احترامی کرد ب مامان بابام امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 212647 بازدید | 344 پست

آخه چرا الکی جو میدین نمیگین شاید با این جیغ و داد کردنا مشکلش بدتر بشه ، باید با توجه به شخصیت هر نفر باهاش برخورد کرد و اعتراضت رو نشون بدی....بعضی مردا شاید  پوسته سختی داشته باشن اما یه ترسی دارن از دعوا و جنجال...بعضی دیگه حوصله کشش ماجرا ندارن با چندبار داد و بیداد دست از کارشون میکشن و به قولی رام میشن( دیدم که میگم)......یه عده دیگه با دعوا بدتر میکنن و بیشتر ایجاد تنش میکنن تا جایی که به قولی حرفشون به کرسی بشینه و زن گوش به فرمانشون بشه....رو بعضی آدما فقط بی تفاوتی جواب میده...

در این مواقع یا مشاور یا یه آدم بی طرف و عاقل که از نزدیک با شخصیت دو طرف آشنا باشه.... 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرش چاقوش‌ میزنه و مادر پدرشم می مونن و باج میدن میشه بگی واقعا راه دیگه ای هم داره؟

چرا راه دیگه ای نداره. بی پدر و مادر که نیس.داری میگی پدر و مادر داره.خب مگه این پدر و مادر از جون بچه شون سیر شون.یا اسی خودش از جونش سیره که با همچین نری زیر یه سقف داره نفس میکشه. طلاق بگیره خودشو راحت کنه.بماند که من نمیدونستم شوهرش چاقو کشم هس 

2728

وااااای ک چقدر اسی از دست کارات حرص خوردم من جای تو بودم زنگ میزدم ب مامانم میگفتم مامان ما امشب شرایطشو نداریم بذارین برای ی وقت دیگه بعد ک ازجانب اونا خیالم راحت شد حسابی مرتیکه کصافت بی همه چیزو درستش میکردم اصن برای چی نازشو کشیدی بیچاره مامانت ک انقدر خرد شده بخاطره اون بی لیاقت...ینی من جای تو بودم ی بلایی ب سرش میوردم ک توی روز ستاره هارو بشمره برام😏😏توروخدا ی کم قوی باش و جلوی همچین مرد پست و بی لیاقتی انقدر کوتاه نیا 😠😠

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

استارتر لطفا هم خودت هم پدرمادرت،آویزون کسی نباشین

وقتی پس میزنه چرا انقدر خودتونو میمالید بهش!!!

ولش کنین بره به جهنم بابا فک کرده تحفس!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

تقصیر مادرت که اینقدر شوهر نفهمت رو پرو کرده یابو برداشته، هم دختر بده هم نازش رو بکش لیاقت امثال شوهر تو اینه که گوه هم حسابش نکنی، تو هم به پدرو مادر اون بی محلی کن بزار بیش تر لذت ببره، دور از جونت خونه ای که پدرومادر ادم نتونن بیان خونه نیس کثافت خونه است

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
نه فقط میگ نیان خونم .میگ چرا پدرت ترو‌میبوسه

ببخشید ولی غلط میکنه،خودش دختر داشته باشه نمیبوسدش؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
بین شماها کسی هس که با شوهرش خیلی خوب باشه عین این فیلم های عاشقانه؟ خیلی وقته واسم  سواله ؟&nb ...

شوهر من ماااشششاالله. شبیه شو خدا نساخته اصلا بس که تکه اصلا خاصه

خوابم میاد همش😐

ننه ش پرش کرده بود؟ بهش می گفتی همون آدم نیستی که خانوادت حسابت نمی کنن یه کادو بدن از همون حالت بد بوده خودت رو نشون دادی. تو از این به بعد بزاری کسی یا خودت کادو بده بهش مقصر خودتی. کیه مگه.

با اخم تخم شام خورده کشیده کنار یدونم نگفته دستتون درد نکنه .خلاصه پدرمم براش عطر خریده بود داد .دم ...

اسی بخدا اشتباه میکنین پرروش میکنین

خواهر منم همینکارو میکرد پدر و مادر من یه سرویس هایی به اون داماد نامردمون میدادن،

خرج خورد و خوراکشون رو بابام میداد تو خونه پدر من زندگی میکرد مردک بیشرف اونوقت به پدرمادرم بی محلی میکرد 

چقدر خود من بهش سلام‌میکردم جواب نمیداد الان یادش افتادم با حرفای تو

اینقدر پرروش نکنین لازم نیس برای ادمی که درکی از محبت نداره کادو بخرن

پدر و مادرتو بزار رو چشمات الهی بگردم چقدر براشون ناراحت شدم..

با هر روشی ک درست میدونی بهش بفهمون ک دفعه اخرش باشه جواب محبتو اینجوری میده

🕊️ free

ولی قدر مامانت رو بدون، درد و بلای مامانت بخوره تو فرق سر شوهرت که قدر نشناسه، مامان من بود یه دعوای اساسی می نداخت یه تف هم به صورت دامادش می نداخت میرفت

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2706