2737
2739
اوا مگه دروغ میگم بعضی موقع بچه کوچیک بیشتر از بزرگا میدونه

اینکع برمنکرش لعنت  .. ما جلو شماها لنگ میندازیم 

بعدشم شما دیگ کوچیک نیستی که یه پا خانمی داری میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه شب با شوهرم سر یه مسئله مسخره بحثمون شد حدودا ساعت دوازه پاشدم رفتم خونه مامانم دو سه روز که گ ...

فقط تصور اون دویدن   

خوشبخت بشین تا همیشه عزیزم     

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2731
فک کن همینا به ماها مشاوره هم میدن😂😂

دقیقا😲😶

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷
مرسی از این که نگران هستین چشم یکم دیگه میخوابم😙

عزیزم خواهرانه بهت میگم جو این سایت مناسب سن شما نیست خیلی زود وارد دنیای زنانه میشی

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷
2740
وواقعا راست میگی الان میخندیم به دعواهامون ولی تو اون لحظه آدم حس خیلی بدی داره انگار دنیا به آخر می ...

اره بخصوص وقتی شوهرم خیلی اسباب می شکست و خونمون داغون می شد با خودم گفتم همه چی دیگه تموم ولی تا صبح نکشید آشتی می کردیم و زود خونه رو تمیز می کردیم، شوهرم خیلی عصبی هست یه بار طبه ترشی ها رو ریخت تو خونه باز فرشا رو شستیم، یه بار روغن مایع رو برداشت ریخت روی مبلا 😐خوبه باز مبلا رو عوض کردیم مثلا چند وقت پیش بعد مدت ها باز یه دعوا بد کردیم گلدون ها رو انداخت توی خوبه یه بشقابم جلوی دستش بود زد به دیوار شکست بعد بخاطر بچم سعی کردیم کشش ندیم بچمم داشت دیونه میشد، شوهرم برداشت سریع شیشه هارو گلدون ها رو جمع کرد و خونه رو جارو برقی کرد ولی یه شیشه رفت توی پاش و خونی شد باز ناراحت شد خونه پاشو زد به کمد دیواری😐😐😐باز آخر شب به زور بغلم کرد بردم سر جام بوس بوس😐😐😐باز بخاطر بچمون یه عالم غصه خوردیم که چرا بی خودی جوشش دادیم

خداروشکر ولی همون چشم غره هاشون مثل کتک بقیه است 🤣🤣🤣🤣

دقیقا 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اره بخصوص وقتی شوهرم خیلی اسباب می شکست و خونمون داغون می شد با خودم گفتم همه چی دیگه تموم ولی تا صب ...

وای بچه هم دارید خیلی خودتون رو کنترل کنید بچه ها خیلی غصه میخورن در واقع داریم با دعوا هامون نابودشون میکنیم هر وقت شوهرت خواست چیزی بشکنه بگو به خاطر بچه کوتاه بیا آرامش کن بیشتر اتیشش نزن  سعی کن دعوا هاتون جلو بچه نباشه اگه پس فردا بچه دچار مشکلات روحی و روانی شد بدون خودتون مقصر هستین عزیزم

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
وای بچه هم دارید خیلی خودتون رو کنترل کنید بچه ها خیلی غصه میخورن در واقع داریم با دعوا هامون نابودش ...

می دونم بخدا بچم داشت سکته می کرد تنگ ماهی‌ افتاد بود ماهی هاش داشتن جون می دادن اشک می ریخت می گفت ماهی هام بمیرن مهدیا (دختر عموشه هم سنن) بیاد خونمون بگم چرا ماهی هام مردن من چی بگم ابرمون میره، باباش زود برداشتشو ن انداختشون تو آب، من بخصوص شوهرم بخاطر همین دعوا که بچم اینقدر ترسید باید به خدا جواب پس بدیم، شب که خوابش برد دوتامون عذاب وجدان داشتیم ولی فایده نداره دوتامون منیم یعنی هیچ کدوم کوتاه نمیام، ولی بخاطر بچه بازم خیلی کوتاه میایم این دعواهم بعد خیلی از مدت هاس و سعی می کنم اصلا دیگه تکرار نشه

2706