2752
2734
حالا من تعریف می کنم، ما اندازه موهای سرم دعوا داشتیم و کتک کاری و شکستن اسباب واساس جوری که فقط دوت ...

وواقعا راست میگی الان میخندیم به دعواهامون ولی تو اون لحظه آدم حس خیلی بدی داره انگار دنیا به آخر می رسه

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

یعنی هیچ جایی تو این مملکت نیست که ما بتونیم راحت حرفمونو بزنیم.

آخه تو این تاپیک کلاس ششمی میاد چیکار؟؟؟؟؟؟؟؟

سر درد شدم بخدا.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم 😂😂😂😂😂 من که خودم ارومم شوهرمم تو خونه ارومه . ما هم حدود ۵ ساله ازدواج کردیم ولی پنج بار ...

نمیدونم چرا من همش دعوا درست میکنم 70 درصدم زیر سر منه 🤦‍♀️🤦‍♀️

ولی نزار زیاد عصبی بشه همون آروم باش که خدایی نکرده رفتارش مثل بقیه باهات نشه عشقتون پایدار ❤️ 

ما دعوای آنچنانی که بقیه میگن خیلی کم شاید 7 بار که 3 بارش شدید بود بقیش جرو بحث معمولی 

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
نه عزیزم تو تاپیکای ناخن و مو و این چیزا میرم اینم اشتباهی دستم خورد

اشکال نداره بابا راحت باش😂سایت خودته مخلصتیم دستور بده توکرتیم سالار 😂

اصن ما الان میریم میخابیم

نه حالا بی شوخی ایرادی نداره فقط مواظب خودت و روحیاتت باش عزیزم

نمیدونم چرا من همش دعوا درست میکنم 70 درصدم زیر سر منه 🤦‍♀️🤦‍♀️ ولی نزار زیاد عصبی بشه همون آروم ...

دقیقا به همین دلیل که اروم بودم و نذاشتم عصبی بشه با بقیه هم ارومتره مابا جر و بحثمون همون ۳_۴ باره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من یه بار خودم مامان بابامو اشتی دادم یه دعوای جدی بود

عزیزم این سایت و این فضا و این نوع تاپیک ها اصلا مناسب سن شما نیست. از حالا خودتو درگیر این چیزا نکن 🌹 

ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع)
 اشکال نداره بابا راحت باش😂سایت خودته مخلصتیم دستور بده توکرتیم سالار 😂 اصن ما الان میریم می ...

باشه ممنون من حواسم هست از مشکلات بقیه هم ادم درس میگیره تازه با این چیزا که چیزی نمیشه مهم اینه ادم خودش چجوری باشه

دقیقا به همین دلیل که اروم بودم و نذاشتم عصبی بشه با بقیه هم ارومتره مابا جر و بحثمون همون ۳_۴ باره

خداروشکر ولی همون چشم غره هاشون مثل کتک بقیه است 🤣🤣🤣🤣

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️
2706