2733
2734
عزیزززززززممممم😭😍😍😍😍😍😍

😑😍😍😘

میشه واسه قبول شدنم تو کنکور ی صلوات مهمونم کنین خیلی نیاز دارم ک قبول بشم امسال🙁🧡یه روز یکی بهم گفت عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...همینقدرساده همینقدرعمیق...🌺☘️
می دونم بخدا بچم داشت سکته می کرد تنگ ماهی‌ افتاد بود ماهی هاش داشتن جون می دادن اشک می ریخت می گفت ...

انشاالله دیگه تکرار نکنید وقتی شوهرت عصبانی هست حداقل شما آب رو آتیش باش

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشست وسط پارک گریه کرد عین بچه ها😕😕وسط هق هقش گفت بخدا دوست دارم من فق بلد نیستم چجوری رفتار کنم ا ...

بیچاره اذیتش نکن یادش بده خب،😅

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

منم یه بار خیلی اذیتم کردو ... بعد ساعت ۲ نصفه شب دعوای شدیدی باهاش کردم شوهرم ظاهرش خشنه هرکی ببینتش میترسه ازش و میگه دعوایی بعد گفتم نمیخوامت و ...که اشکش دراومد کلی گریه کرد دستمو میبوسید محکم بغلم کرده بود بعد گفتم اون یکی اتاق میخوابم جامو جدا کردم این بدتر گریه میکرد و بالششو آورد گذاشت کنار منو محکم بغلم کرده بود و هی معذرت خواهی میکرد 

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2731