2733
2734
عنوان

از اینکه شوهرم عاشق برادر زاده هاشه ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 73 پست

دقیقا منم اقدام بودم 3 سال باردارنمیشدم شوهرمم پسرو دختر خواهرشوهرمو بغل میکرد براشون خوراکی میخرید دلم خوون میشد ن اینکه حسودی کنما ته دلم میگفتم کاش منم بچه داشتم خدا چی میشع مگ 

از وقتی باردار شدم ازشون دلسرد تر شده نسبت ب قبل 

دخترم زندگیمه💕😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سقط داشتی خب درمان کن... چرا اینقدر ناامیدی...  حتما پیش یه طب اسلامی که خوب باشه و مطمئ ...

عزیزم من زیر نظر دکترم فعلا ولی تو این سه سال نتیجه ای ندیدم به طب سنتی اینا هم اعتقادی ندارم

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍
2728

عزیزم....حق داری....ولی بهش نگو....انشالله نی نی خودت

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

اولا شما بچه دار نمیشی دلیل نداره که همسرتون هیچ واکنشی نشون نده به بچه ها احساسشه خوب نمیتونه که سرکوب کنه عزیزم بچه ها رو دوس داره بعدش اصلا خیلی ها بچه هم دارن بازم بچه های دیگران رو دوس دارن چون کلا بچه دوس هستن شما به نظرم برو واسه چیزی گریه کن که ارزش داشته باشه نه این چیزا تازه اونم راه حلی داره الان علم پیشرفت کرده هزاران راه وجود داره به جای گریه توی زندگی محکم باش و به راه حل مناسب فک کن گریه واسه آدمای ضعیفه البته ببخشید اینقدر رک باهات سخن گفتم 

عزیزم حسادت اصلا خوب نیست منم شوهرم و حتی خودم بچه برادرشوهرم رو خیلی دوست داریم حتی بعضی وقتا که مامانش نیست بچه من رو پشتیبانش میدونه چون خیلی باهاش مهربونم مثل بچه خودم میدونمش هرچند جاریم به بچه نیومده ما حسادت میکنه چون بارها شنیدم پشت سرم اما گناه بچه ها چیه منکه بچه اونو خیلی دوست دارم و هردفعه میریم خونشون شوهرم براش حتما خوراکی میخره حتی اگه دست خودمون خالی باشه 

2738
چرا ۳ بار صقط شد مشکل از چیه

نمیدونم عزیزم سه بار تو شش هفته سقط داشتم والا دکتر گفت مشکلم انعقادیه باید امپول زیر جلدی بزنم تو بارداری ولی الان چن ماهه اقدامم باردار نشدم دیگه

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍

وا ! برادر زاده هاش هستن هااااا مگه میشه بهشون حسی نداشته باشه یا محبت نکنه؟؟؟؟ تو خودت خواهر زاده برادر زاده نداری که درک نمیکنی این موضوع رو؟!

والا من جونم در میره برا بچه های برادر و خواهرم😑

اگه بخوای این حرف مسخره رو بزنی به فکر عواقب و بحث و دعواهای بعدشم باش و اینکه شوهرت هر رفتاری باهات بکنه یا هرچی بهت بگه حقته😬 اون طفل معصوما مگه چیکار میکنن که تو حسودیت میشه

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

منم ۱۸ ساله ازدواج کردم و بچه ندارم اما خاله همسرم بعد از ۳۰ سال همین چن روز پیش زایمان کرد فقط خدا میدونه چقد اشک شوق ریختم براش... ولی منم ب جاریم ک ۱۵ سال بعد از من ازدواج کرده و الان حاملس حسودیم میشه مقصر هم شوهرمه خیلی درموردشون حرف میزنه من ناراحت میشم💔

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2706