2737
2734
عنوان

از اینکه شوهرم عاشق برادر زاده هاشه ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 73 پست
ولی خدا بزرگه ناامید نشو دوست گلم...بالاتر گفتم ک خاله ی همسرم بعد از ۳۰ سال توو سن ۵۰ سالگی تازه زا ...

عزیزم تو سن ۵۰ سالگی همه بیشتر نوه می بینن نه بچه..هر چیزی تو موقعش باش شیرین تره

چی بگم والا کاش خدا زودتر بهمون بده وقتی جوون و سرحالیم😢من دوس دارم مامان جوونی واس بچم باشم هیع خدا

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
عزیزم تو سن ۵۰ سالگی همه بیشتر نوه می بینن نه بچه..هر چیزی تو موقعش باش شیرین تره چی بگم والا کاش خ ...

آره درست میگی منم دوس دارم متدر جوونی باشم ولی فقط خدا میدونه این خاله و شوهرش الان با نی نیشون چه عشقی میکنن اینقد خوشحالن ک حد نداره..حتما الان زمان مناسبش بوده..توکل برخدا انشالا قسمت منو شما هم میشه

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من کلا اسپرم نداره .آزو اسپرمیه چن ماهه ک فهمیدم حالم بشدت خرابه بیشتر بخاطر این ک میگ نمیخام د ...

بیشترعلامت وتوی نامتوازنی بی....ضه هانشون میده یکیش افتاده ترازاون یکیه لباس زیرتنگ نپوشه همسرت جسم سنگین بلندنکنه وویتامین دی هم مصرف کنه منم همین مشکلاروداشتم که میگفت خدابهم بچه میده دکترنمیرم ولی بالاخره رفت دکترمن اصلابهش اصرارنمیکردم بره به همسرت محل نگذارتاخودش بره دکتروالاانگاربچه فقط مال مادره  یه چیزیم بودزنای قدیمی گفتن به شوهرم که بخوره واونم بی....ضه های گوسفندبودکه من صبحابراش میپختم واونم میخورد😂😂😂ویکی هم قرص کمربگذارکباب بشه پوستش وبکن وباعسل وگلاب بکوب بده بخوره برای محکم شدن کمرکه دیگه دردنکنه کمرش

که داندبه جزذات پرودگارکه فرداچه بازی کندروزگار  
بیشترعلامت وتوی نامتوازنی بی....ضه هانشون میده یکیش افتاده ترازاون یکیه لباس زیرتنگ نپوشه همسرت جسم ...

ممنونم از جوابت عزیزم..خدا کنه ما هم ج بگیریم و بزودی بچه دار شیم .

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
الهی امین مطمئن باش که بچه دارمیشین به زودی

چون آزو اسپرمیه هیچ امیدی ندارم ک بچه دارشیم مگ با ای وی اف

چون آزو اسپرمیه هیچ امیدی ندارم ک بچه دارشیم مگ با ای وی اف

الان چندسال که فهمیدی مشکل اسپرم داره همسرت اگه امتحان نکردی تاحالاازیه عطاری معتبرداروگیاهیشوبگیربهش بده بگوتقویتی هیچوقتم ناامیدنباش به همسرت بگوخرج داروی قوی شدن اسپرم خیلی کمترازای وی اف کردنه شمامیتونین راحت بچه دارشین ای وی اف واسه چی دیگه 

الان چندسال که فهمیدی مشکل اسپرم داره همسرت اگه امتحان نکردی تاحالاازیه عطاری معتبرداروگیاهیشوبگیربه ...

تورو خدا راس میگی؟شوهرم هیچ اسپرمی نداره ها؟میشه اسپرم تولید شه با خوردن چیزای مقوی ؟کاش بشه من ک مغزم پوکید همش تو نی نی سایت دنبال مطالبی از آزو اسپرم و...هستم و کلا نا امید شدم آخرش ختم میشه ب ای وی اف 

۳ماه شده عزیزم ک فهمیدیم مشکل داره .هی میگم جواب آز رو ببریم دکتر دوا درمان کنیم و...قبول نمیکنه میگ خدا اگ بخاد بده خودش میده

2738
تورو خدا راس میگی؟شوهرم هیچ اسپرمی نداره ها؟میشه اسپرم تولید شه با خوردن چیزای مقوی ؟کاش بشه من ک مغ ...

عزیزم سه ماهه اینقدرناامیدنباش من شوهرم 2 سال نرفت اصلادکتربعدش خودش رفت تقویت کننده هاخیلی تاثیردارن خیلی زیاد عسل وکره نون سبوس دار همون چیزاکه مال گوسفنده واونااسپرموخیلی قوی میکنن باورکن راست میگم وتخم مرغ محلی که باکره درست کردی داروگیاهیم چیزخاصی نیست اینقدم خوشمزه است که نگو راستی زنجبیل تازه ام خوبه واسپرم سازه وموسیرتازه همسردخترعموی من باهمینامشکل آزواسپرمیش خوب شدوبچه دارشدن دوتا 

عزیزم سه ماهه اینقدرناامیدنباش من شوهرم 2 سال نرفت اصلادکتربعدش خودش رفت تقویت کننده هاخیلی تاثیردار ...

عزیزم با حرفاتون دارین خوشحالم میکنین.اگ با خوردن اینچیزا بتونم طبیعی باردارشم هرکاری میکنم 

طبیعی باردارشدن اونا هم؟

عزیزم با حرفاتون دارین خوشحالم میکنین.اگ با خوردن اینچیزا بتونم طبیعی باردارشم هرکاری میکنم  ط ...

اره اصلاخودشونم نفهمیده بودن دخترعموم به پریودنشدنش مشکوک میشه وچون قرص ضدبارداری خورده بودتوماه رمضان تاپریودنشه وروزه بگیره فک میکردتاثیرقرصه که پریودش نامنظم شده بعدمن براش بی بی چک دادم ودوتاخط شددوتامونم یه ساعت توشوک بودیم ورفتیم مستقیم سونوگرافی وجنینش هفت هفته بود😂 

اره اصلاخودشونم نفهمیده بودن دخترعموم به پریودنشدنش مشکوک میشه وچون قرص ضدبارداری خورده بودتوماه رمض ...

وای خدایا شکرت😍پس با آزو اسپرمم میشه طبیعی باردار شد😍

ممنونم عزیزم ک حوصله ب خرج دادی و امیدوارم کردی.خدا دلتو شاد کنه 😘😍

بله دقیقا ب همین علت هس ک دارم زندگیمو میکنم با اینکه ب شدت دلم میخواد مادر بشم ولی ب خدا اصرار نمیک ...

ان شالله که به صلاح باشه و خدا دلتونو شاد کنه😍❤

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
از این موضوع راضی هستی؟؟

اره.حتی اونم منو خیلی دوست داره

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم