2737
2739

هیییییچ رفتاری از خودتون نشون ندید....

به بچه هاتون هم یاد بدید عصبانی که میشن هیچ کاری نکنن تا آروم بشن‌...!

****از امیرالمومنین روایته:

خشم صاحبش رو هلاک میکنه و زشتی های اون رو آشکار میکنه****

پس اگه عصبانی شدی،

حرف نزن! 

دستات رو غلاف کن

فقط اجازه داری آب بخوری و نفس عمیق بکشی و بری یه جا که آروم بشی!!

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها خدا شاهده هرجا تو خشم ، رفتاری از خودم بروز دادم، فقط عیب هام رو به بقیه نشون دادم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این سه تا تاپیک آخریم، تجربه هاییه که جدیدا به دست آوردم

این جا نوشتم هم براخودم بمونه هم کسی استفاده کنه

2742
حتی وقتی ببینی شوهرت داره با یکی چت میکنه 

بله بله بله قطعا

حتی وقتی ببینی شوهرت داره با یکی چت میکنه 

مطمئن باش اگه آروم باشی بهتر میتونی رفتار کنی

2740
من خیلی صبورم  ولی امشب نتونستم خودم رو کنترل کنم  یه موقع هایی ادم کم میاره

ان شالله مشکلتون حل بشه

خیلی خوبه که صبورید

درمورد چی گلم

در مورد همه چی ...علاوه بر اینکه تو‌موقع عصبانیت نباید واکنش نشون داد نباید کسیو قضاوت کرد ..نباید فوری بدترین      فکرا بیاد تو‌ذهنمون همونم ب طرف بگیم‌🤦🏼‍♀️

من موقع عصبانیت ققط سگ میشم این چیزا حالیم نی😐

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷
2706