2752
2734
عنوان

خانوما خانوما خانوما توروخدا وقتی عصبانی هستید.....

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 59 پست
حتی وقتی ببینی شوهرت داره با یکی چت میکنه 

من دیدم و گفتم بدتر شد قایمکی.باید جور دیگه رفتار کرد با مردا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد همه چی ...علاوه بر اینکه تو‌موقع عصبانیت نباید واکنش نشون داد نباید کسیو قضاوت کرد ..نباید ف ...

بله دقیقا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
دقیقا موافقم

تا حالا اینجوری به یه حدیث نرسیده بودم......

عجیبببب واقعیه

عجیب راسته

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
اگه اینجوری باشع که دنیابهشت میشه

ما فقط به خودمون رجوع کنیم

منم قبلا این مدلی بودم که سریع نشون میدادم و کار و خراب میکردم سنم رفت بالا یاد گرفتم خشممو کنترل کن ...

منم همینطور

الان خداروشکر بهترم

چه خوبه که بچه رو از همون بچگی بهش یاد بدیم

اگه ماازهمون اول بلد بودیم خیلی بهتر بود

الان چقدر تاپیک دعوا تو نی نی سایت هست

که با یه سکوت همه چی میخوابید...

منم همینطور الان خداروشکر بهترم چه خوبه که بچه رو از همون بچگی بهش یاد بدیم اگه ماازهمون اول بلد ...

اره من تو خونواده عصبی و متشنج بزرگ شدم اصن نرمال نبود بچگیم همش جنگ و دعوا و .... باز به خودم افتخار میکنم خیلی تو این مورد موفق بودم که مثل اونا نشم

من دیدم و گفتم بدتر شد قایمکی.باید جور دیگه رفتار کرد با مردا

ببخشید چجوری ؟

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2706