2737
2739
عنوان

خانوما خانوما خانوما توروخدا وقتی عصبانی هستید.....

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 59 پست
گفتن نقاط منفی به دیگران هم شما رو پیش دیگران ضعیف تر میکنه هم بیشترش میکنه این حالتی که شما پیدا م ...

فقط برای خانوادم ، دلخوری از خانواده ی شوهرم رو میگم ، وگرنه در مورد بقیه ، اهل غیبت نیستم

ان شالله از این به بعد انجام میدم    

ان شالله

یکی حرف خوبی میزد

میگفت تحربه های دیگرانو تجربه نکنیم.....

من تجربه کردم، که اگه با عزیزترین کست، باخواهرت یا مادرت یا هرکس دیگه ای از شوهرت بد بگی، دیگه تو ذهن اون خوب نمیشه، آتشی ک خاموش نمیشه ممکنه هرلحظه زبانه بگیره

نکنید

من سوختم شما نسوزید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ان شالله یکی حرف خوبی میزد میگفت تحربه های دیگرانو تجربه نکنیم..... من تجربه کردم، که اگه با عزیز ...

خوشبختانه خانوادم طوری با شوهرم برخورد میکنن که اصلا شوهرم متوجه نمیشه من دلخوری هام رو بهشون گفتم ، همیشه کلی تحویلش میگیرن

ما قراره به کسی حرفامونو بزنیم که هم سبک بشیم، هم غممون از بین بره و هم گره مون باز بشه! تمام این ها ...

ماشالله خدا هم صبور، ما بنده اشم عجول

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2731
فقط برای خانوادم ، دلخوری از خانواده ی شوهرم رو میگم ، وگرنه در مورد بقیه ، اهل غیبت نیستم

مثل این آیه ی قرآنه که میگه به بعضی آیات قران ایمان می آورند و به بعضی دیگه کافر میشوند!

دوست خوب، عزیز دل نکن این کارو..خواهرانه و مشفقانه بهت میگم... سوختم ک میگم... باخدا فقط درد و دل کن، غیبت میسوزونه زندگی آدم رو....

خدا نسبت ب بنده هاش حساسه، حتی گناهکار باشه

خواخر اگه دلسوزت باشه میخواد بگه آخی

اگه حسود باشه تو دلش خوشحالی کنه، مادر هم از غم های ماناراجت میشه

هیچ کدومشونم نمیتونن مشکل شمارو حل کنن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ان شالله یکی حرف خوبی میزد میگفت تحربه های دیگرانو تجربه نکنیم..... من تجربه کردم، که اگه با عزیز ...

من هیچوقت بد شوهرمو به کسی نمیگم

چون اگه شوهرمو بد کنم، عیباشو بگم انگار خودمو کوچیک کردم من همیشه از خوبی هاش و بزرگ مردیاش میگم همیشه هم پیش همه احترام داره

خوشبختانه خانوادم طوری با شوهرم برخورد میکنن که اصلا شوهرم متوجه نمیشه من دلخوری هام رو بهشون گفتم ، ...

خانواده ی منم همینطوری هستن....

ولی خدا ک میدونه عزیز جان...توجیه نیار

من هیچوقت بد شوهرمو به کسی نمیگم چون اگه شوهرمو بد کنم، عیباشو بگم انگار خودمو کوچیک کردم من همیشه ...

شما خیلی لباس خوبی هستید برای شوهرتون

ماشالله

2740
چقدرشما قشنگ ومنطقی صحبت میکنی عزیزم،،، من خیلی دارم سعی میکنم که فقط باخدا درددل کنم،،ولی متاسفانه ...

همین که تو خط باشی خدا کمکت میکنه

طنابو رها نکن فقط

شما خیلی لباس خوبی هستید برای شوهرتون ماشالله

شوهر منم در مقابل هم اینطوره

به هیچکس اجازه نمیده بد منو بگن

من فقط مشکلم رفتار عمشه بخاطر این گاهی اختلاف داریم که کاش از اول جدا میرفتم که این مشکلم نمیبود

شوهر منم در مقابل هم اینطوره به هیچکس اجازه نمیده بد منو بگن من فقط مشکلم رفتار عمشه بخاطر این گاه ...

بالخره هرکس توزندگیش امتحان خاص خودشو داره

شما باهاش رودر رو و محترمانه صحبت کنید

بگید باعث آزار ما میشه...

بالخره هرکس توزندگیش امتحان خاص خودشو داره شما باهاش رودر رو و محترمانه صحبت کنید بگید باعث آزار م ...

سال پیش گفتم خودش دید در چه حد عصبیم دستام میلرزید ولی حاشا کرد و با خنده گفت مگه ما چیز پنهونی از هم داریم

بوسید و گفت حلالم کن ولی من سکوت کردم چون خیلی از شبا بخاطر رفتارش گریه کردم ، خیلی روزا بخاطرش فکرمو درگیرش کردم و اعصابم خورد شده با بچه هام بدرفتاری کردم

سال پیش گفتم خودش دید در چه حد عصبیم دستام میلرزید ولی حاشا کرد و با خنده گفت مگه ما چیز پنهونی از ه ...

حلالش کن اونم گرفتار یه مریضیه روحیه.... معلوم نیست ک چی تو زندگیش بوده که از تجسس در زندگی دیگران لذت میبره ولی مهم اینجاست که میدونه داره اشتباه میکنه ولی نمیتونه ترک کنه

یک بار ک آروم بودی باهاش صحبت کن یا یادداشت براش بنویس ان شالله مشکلت حل بشه

حلالش کن اونم گرفتار یه مریضیه روحیه.... معلوم نیست ک چی تو زندگیش بوده که از تجسس در زندگی دیگران ل ...

صبح تا شب کارش نماز و قرانه ولی نمیدونم هدف از این کارش چیه

ممنونم از راهنماییت ولی ترجیح میدم سکوت کنم و ازش فاصله بگیرم هرچند دلم عذاب وجدان بگیره

فقط از خدا میخوام به همه صبر بده تو این وضعیت مملکت و بیماری و...

صبح تا شب کارش نماز و قرانه ولی نمیدونم هدف از این کارش چیه ممنونم از راهنماییت ولی ترجیح میدم سکوت ...

خدا عافیت بده بهتون و مشکلتونم حل کنه

2706