2058
2079
عنوان

کمک دیشب سوسک دیدم

130 بازدید | 30 پست

لامپا خاموش بود یه سوسک دیدم تا میخواستم بزنمش فرار کرد بعدش نمیدونم کجا رفت دیشب انقد ترسیدم رو مبل خوابیدم نمی‌فهمم از کجا اومده چجوری پیداش کنم بکشمش خیالم راحت شه😭😭

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بودم تو این شرایط 

سخته ولی احتمالش هست کلا پیداش نکنی دیگه

ولی اگر تو خونت بمونه شبا و تو تاریکی میاد بیرون

فقط شبا می تونی مچشونو بگیری، وگرنه تو روشنایی و طول روز می رن یه جا قایم میشن و همونجا بی حرکت می مونن

در طول روز کلا نگران نباش

شبا هم زیر در اتاقتو بپوشون که نیاد تو 

بهشم فکر نکن

من هارلی کویین نیستم عزیزان، هاردلی کویین ام (hardly queen)

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

کامن بزن همه جااا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤ میشه دعا کنید نی نیم سالم و سلامت دنیا بیاد؟خیلی منتظرش بودیم🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2077

گولش بزن مثلا برو بیرون الکی در ببند که فکر کنه رفتی چند دیقه کمین کن اومد بیرون بکشش کثافته بی شعورو

👈👈برای ،👈👈👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 برای رفع و پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها                  کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید💪💪👊👊✌️✌️👍👍👏👏🙋🙋😎😎.                                                                     جواب و سوال .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...             

منم مثل توام رو مبل و تخت میرم در صورتی که سوسکه زرنگه عزیزم رو مبلم میاد😉من خونمو ماهی یبار سم پاشی میکنم دور خونه پشت مبلا که بچه نمیتونه بره حمام و توالت و کمی تو سینک ظرف شویی پارکینگ حیاط تا دو روزم میرم خونه مامانم . راه آبها همه توری گزاشتم جتی ظرف شویی پنجره هام تور المینیومی زدم

یه زن پر تلاش و موفق. کارشناس ارشد روانشناسی کودک. کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی.مدرس. 
بودم تو این شرایط  سخته ولی احتمالش هست کلا پیداش نکنی دیگه ولی اگر تو خونت بمونه شبا و تو تا ...

مشکل اینه میخوام اثاث کشی کنم چندوقت دیگه توی اتاق همه چی و جمع کردیم مجبورم توی حال بخوایم، دیشب لامپو خاموش کردیم پیداش نشد که نشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گولش بزن مثلا برو بیرون الکی در ببند که فکر کنه رفتی چند دیقه کمین کن اومد بیرون بکشش کثافته بی شعور ...

آفرین چ راه حل خوبی🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051
منم مثل توام رو مبل و تخت میرم در صورتی که سوسکه زرنگه عزیزم رو مبلم میاد😉من خونمو ماهی یبار سم پاش ...

منم میخوام سم کامن بزنم ولی نهایت بتونم دوساعت برم مبیرون چون باردارم میترسم سمش خطرناک نباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا ب شوهرم گفتم کامن بیاره ولی باز میترسم چون باردارم میگم مسموم نشم

شوهرت بزنه تو برو بیرون یه رب نیم ساعت

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤ میشه دعا کنید نی نیم سالم و سلامت دنیا بیاد؟خیلی منتظرش بودیم🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2081
منم میخوام سم کامن بزنم ولی نهایت بتونم دوساعت برم مبیرون چون باردارم میترسم سمش خطرناک نباشه

اگه بارداری نزن بده شورت حموم توالت و سم بریزه با پشت مبلا گوشه های خونه که مبل هست کسی دست نمیرنه تا چند ماه میمونه هر چی بیاد میمیره. ولی خودت نباش بوش آلرژی میده

یه زن پر تلاش و موفق. کارشناس ارشد روانشناسی کودک. کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی.مدرس. 
ن آخه نمی‌فهمم از کجا اومده و از کجا رفته😭

سوسکای بزرگ یا از بیرون میان یا از فاضلاب

بعد یه چیز چندش اور در موردشون اینه که میتونن خودشون رو اونقدر نازک کنن که از لای اکثر درزا (مثل در) رد بشن، در نتیجه اگر در خونتون یه ذره فاصله داشته باشه، یا کوچکترین سوراخ و سمبه ی دیگه ای، اومدن توش براشون چالش سختی نیست

ولی خب احساس خطر کنن به همون راحتی هم در می رن

شبا خودتو بپیچون تو ملافه (میدونم هوا گرمه سخته)، باز حداقل بکم خیالت راحت باشه

من هارلی کویین نیستم عزیزان، هاردلی کویین ام (hardly queen)
اگه بارداری نزن بده شورت حموم توالت و سم بریزه با پشت مبلا گوشه های خونه که مبل هست کسی دست نمیرنه ت ...

آره دیگه باید همینکارو بکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سوسکای بزرگ یا از بیرون میان یا از فاضلاب بعد یه چیز چندش اور در موردشون اینه که میتونن خودشون رو ا ...

اره حتی از درز دیوارم رد میشن وگرنه جایی دیگه ای نیست بخوان بیان تو شوهرمم میگه از درز در اگارتمان اومده تو حتما شب حتما همه جارو سم پاشی میکنم، خخخ دقیقا همینجوری میخوابم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آفرین چ راه حل خوبی🤣

چند روز پیش خونه مامانم اینا ی سوسک بزرگ بالدار نمی‌دونم از کجا آمده همینکه دید میخام بکشمش در رفت بعد یکم گذشت دیدم وسط حال جولان میده بسیج شدیم منو زن داداشم مادرم کشتیمش سوسکا خیلی احتیاط کارن

👈👈برای ،👈👈👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 برای رفع و پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها                  کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید💪💪👊👊✌️✌️👍👍👏👏🙋🙋😎😎.                                                                     جواب و سوال .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...             
1718