2733
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92336 بازدید | 901 پست
فک نکنم 4بشه منم 32هفته2کیلو بود 34هفته 2400 بعد 38هفته و 4روز زایمان کردم 3400

اره منم میگم ..۳۴۰۰ هم خوبه بابا ..هرچی چاقتر زایمان سختتره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن فک کنم هفته ای ۲۰۰ گرم خودت چقد وزن اضاف کردی؟

کلا ۵کیلو زیاد کردم 😕

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731
خداروشکر ایشالا این یکی هم راحت باشه نه ماه بعد😂😂پس معلومه دیگه خیلیی حالت خوب بوده خداروشکر  ...

حالم ک عالی بود 

ازبس پسرم گفت دده 😑ماهم گفتیم دل بچه رو نشکنیم خدا ی دده بهش داد😂😂😂

داشتم میگفتم دکتر ساعت ۱۲ رسید من داد زدم دارم میمیرم خانم دکتر دعا کن بمیرم خانم دکتر مهربون با همون لبخند همیشکیش گفت خدا نکنه مامان کوچولو تو تا ده دقیقه دیگه بچت بغلت منم که درد داشتم و تو حال خودم نبودم گفتم چرا دروغ میگی

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2738
همیشه با خودم میگم چرا نگفتم شوهرم بیاد این بزرگترین اشتباهم بود چون اکه شوهرم تو اون وضعیت منو میدی ...

من حتما توی این زایمانم میگم‌همسرم‌بیاد پیشم ک ببینه ما موقع زایمان چ دردی می‌کشیم 

نه از هفتهای ۳۳.۳۴ ب بعد کلا ب نی نی هفته ای ۲۰۰ گرم اضافه میشه  ولی اگ‌زیاد بشه سزارین میشی&n ...

ن دوس دارم طبیعی بیارم ..من راحت بهم نامه سزارین میدن بخاطر اینکه ۱۰سال سابقه نازایی دارم ولی خودم میخام طبیعی باشه

نه من از 34هفته تا 38هفته یک کیلو وزن بچم تضاف شده بود

اگه منم مثه شما باشم بچم ۳۷۰۰ ۳۸۰۰ میشه

حالم ک عالی بود  ازبس پسرم گفت دده 😑ماهم گفتیم دل بچه رو نشکنیم خدا ی دده بهش داد😂😂😂

ایشالا سالم باشند.ولی مواظب خودت باش تقویت کن خودتو. من که خیلی طول کشید ضعف بدنمو جبران کنم.الانم که باردارم خیلی ضعیفه بدنم.شمادیگه خیلی شرایطت ویژه تره

خوشبحالت من ۲۴ کیلو اضاف کردم

من انقد مولتی ویتامین خارجی خوردم چاق نشدم ک نشدم

2706