2752
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92520 بازدید | 901 پست

من که نیمتونم درد زایمان را توصیف کنم اونقدری که حس میکنی میمیری ولی زنده ای 

دکتر گفت زور بزن همونجور که از نی نی سایت خونده بودم زور زدم و پسرم به دنیا اومد صدای گریه اش را شنیدم قلبم به لرزه افتاد یه پسر سفید با صورت گرد با چشمان باز خانم دکتر گفت وای جقدر هشیاره از بدو تولد شیطون بود قربونش برم 😍من تادیدمش گفتم وای جقدر شبیه شوهرمه و دو سه بار تکرار کردم خانم دکتر گفت معلومه خیلی شوهرتو دوست داری گفتم خیییییلیییی

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به همه میگم طبیعی خوبه خیلی تجربه شیرینیه

اره انشالله خدا کمکم کنه تحملشو یهم بده دوس دارم طبیعی باشم شما زایمانتون چطور بود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731

وقتی داشت دکتر بخیه میزد ناخودآکاه فریاد زدم ماااااماااان تا قبل از این فریادهام خیلی بلند نبود یعتی در واقع ناله بود ولی این مامان گفتنم به گوش داداش و شوهرم رسیده بود

شاید باورتون نشه من گاهی اون فاصله ای که درد نداشتم بین دردهام خوابم میبرد 

چرا باورم نشه

با پوست واستخونم درکت میکنم😢

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
اره کار خوبی میکنی طبیعی بیاری هرکس دیگه حتی شما بود سز میکرد

اره اصلا دوس ندارم سزارین بشم فقط خدا کمکم کنه طبیعی بیارم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

پسرم داشت گریه میکرد منم داد زدم تو رو خدا بیارینش پیشم اوردن گذاشتن رو سینم و پسرم گریه اش قطع شد حس اون لحظه ام را نمیتونم توصیف کنم

ایشالا سالم باشند.ولی مواظب خودت باش تقویت کن خودتو. من که خیلی طول کشید ضعف بدنمو جبران کنم.الانم ک ...

من کاری ب وزنم‌ندارم ای میخورم😂😑چ قبل ازاین بارداری ج‌بعدش 

من دوترم قرص ویتامین اینا نوشت ی روز میخوردم‌ده روز میخوردم ولی تو این ده روز خودمو با چیزای بهتری مثل مغزیجات ماهی میوه اینا تقویت میکردم

اره اصلا دوس ندارم سزارین بشم فقط خدا کمکم کنه طبیعی بیارم

انشالله ک میتونی عزیزم 

اگ‌بتونی از ۳۵ هفته ب بعد بدی پیاده روی خیلی بهت کمک میکنه 

حتما حتمآ روزای آخر آناناس زیاد بخور شربت کاسنی یا شاطره هم بخور

آناناس توی زایمان خیلی بهت کمک میکنه 

شاطره اینا زردی بچه رو میگیرخ