2733
2734
عنوان

اشتباهاتی که تو دوران عقد و نامزدی داشتین و پشیمونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22432 بازدید | 370 پست

دوست بودنم با خواهرشوهرم

نمیگم بده ها

ولی نباید دوستی میکردم باهاش

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه واقعا عقد دوره ی شناخت نیست  تو عقد دو نفر رسما و شرعا و قانونا زن و‌شوهر شدن حالا تازه بیا ...

متسفانه طرفای ما رسمه بعد در جریان قرار گرفتنه خانواده عقد میکنن

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...

بزرگترین اشتباهم اینه که قبول کردم کنار خانواده شوهر زندگی کنم و دوتاجاری هامو دوست خودم بدونم

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست
دوست بودنم با خواهرشوهرم نمیگم بده ها ولی نباید دوستی میکردم باهاش

هرچقدرم خانواده شوهر خوب باشه باید سرسنگین باهاشون برخورد کرد خوب  وبدو نمیفهمن که دوغ و دوشاب براشون یکیه

شب موندن خونه مادرشوهر و کار و رو دادن به کل خاندانش از جمله مادر و خواهرش... اینکه لباسامو برای مراسمات و مهمانی ها اونا انتخاب می کردن... اینکه اعتماد به نفسم زیر صفر بود... حرف های آزاردهندشون رو توی خودم می ریختم و به شوهرم نمی گفتم... اینکه خیلی ساده بودم... خودمو نمیگرفتم... و همه اشتباهات رو انجام دادم تا کامل له شم و اونا هر چی بخوان و هر رفتاری رو باهام داشته باشن... ولی خدا رو شکر بعد عروسی دیگه اون آدم قبلی نیستم و الان فقط فاصله و دوری و بی محلی و حال گیری های شدید به جبران تلخی گذشته با موفقیت های بیشتر 

2740