2737
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200560 بازدید | 2100 پست

من اگر جای تو بودم ...من هیچوقت کاری ک تو کردی نمیکردم...واقعا این جملات گفتنش چ کمکی میتونه ب الان استارتر بکنه؟؟؟مگه شما جای اون خانم زندگی کردین ک انقدر راحت نسخه میپیچین؟ وقتی کسی مشکلشو مطرح میکنه توقع داره طرف مقابلش اول صحبتاشو با دقت گوش کنه بعد فکر کنه بعد بدون سرزنش و کنکاش تو گذشتع و پاک کردن صورت مسالع راه حل بده نوشتن بیست خط سرزنش کاری ندارع اگه راه حل بلدین بسم الله بلد نیستین سکوت کنین بزارین کسی ک بلده جواب بدع

برات متاسفم بخاطر بچه ات شده بود ازدواج مجدد نمیکردی ،متاسفم برات بچه ات اگه بره پییش باباش چون از مهر مادر جدا بوده در آینده کمبود محبت پیدا میکنه ،اگه بیاری پیش خودت ناپدریش احتمال ۹۰ درصد اذیتش می‌کنه یا هزارتا اتفاق بد که حتی فکرشم نمیکنی !!!واقعا به بعضی نباید حق مادر شدن داد !!بچه فقط زاییدن نیست مسئولیت داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکنید این مرد با اون مرد فرق می‌کنه یا مرد خوب پیدا میشه که ازاین ور میریدبا یکی دیگه ازدواج میکنید من اگه یه درصد طلاق بگیرم هیچوقت ازدواج نمیکنم از هرچی مرده بدم میاد

خسته ای دل تاکی قراره تحمل کنی؟
2731
چقدددددددد عالیییییی عزیزم وقتی از ۲ سالگی بزرگش کردی دگ خیلی وابستت شده فک کنم ولی لعنت ب مادرش مطم ...

قربونت عزیزدلم که اینقد مهربونی.. اوایل مادرواقعیش خیلی اذیتمون میکردومرتب به پسرم میگفت مادرواقعیت منم و اون نامادریته وبهش میگفت که بیاد به من بگه زن بابا.. اونوقتاپسرم کوچولوتربودمیومدخونه تااینقدباهام سرسنگینه میگفت تو زن بابامی یامامانمی؟؟؟ منم همونموقع واقعیتوبهش گفتم وگفتم من مادرخونده ات هستم ولی به انداره یک مامانه واقعی دوستت دارم ومیخوام توزندگیم باشی تا زندگیمون قشنگتربشه وازاین حرفا..

حتی مادرش جای بخیه های سزارینش رو نشون داده بودگفته بودببین من بدنیات اوردم مادراصلیت هستم اون زنیکه فقط زن باباته و....

اون روزا من خیلی گریه میکردم وقلبم هزارتیکه میشد ولی صبرکردم صبرکردم وصبرکردم.. زمان همه چیزو روشن کرد.. الان پسرم جون ودلش برام ضعف میره،یه خار تو پام‌بشینه بیشترازهمه ناراحت میشه برام ودیگه فهمیده کی واقعاواسش زحمت کشیده و کی فقط تظاهرکرده

خدایا شکرت شکرت شکرت
قربونت عزیزدلم که اینقد مهربونی.. اوایل مادرواقعیش خیلی اذیتمون میکردومرتب به پسرم میگفت مادرواقعیت ...

عزیزم واقعاااااااا هم همینهههههه 😘😘 خدا خودش جواب خوبیاتو ب بهترین نحو احسسسسنت میده فقط صبور باش😘😘😘 خودتونم قبلا ازدواج کرده بودین؟ الان پسرت چند سالشه عزیزم؟

نکنه حسادت میکنه . جلو روش زیاد محبت نکن به دخترت ببین به شوهرت محبت کن ببین تغییر میکنه بعد دستت میاد چشه

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔

بچه ها من دانشجوی ارتباطاتم برای نظرسنجی توی پروژه دانشگاهم شدیدا به کمکتون  نیاز دارم

لینک نظر سنجی که گذاشتم اینه درباره استفاده از اینترنته نظر سنجیم.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfps-D54s4rL6QEY7tfgBGTG_nGBwDcvP2o1DGuhAWuOb81YQ/viewform?usp=sf_link

ثواب داره .خدا خیرتون بده بدجور گیر کردم

دعاتون میکنم.

نفری یه صلوات هم برای سلامتی و برآورده شدن حاجتتون می فرستم.  

فقط لطفا جنسیت رو مرد ثبت کنید مردای شرکت کننده ندارم

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔
2740

نزدیک صد صفحه این تاپیک پیش رفت و استارتر عکس العمل خاصی نشون نداد، امیدوارم تصمیم نهاییش آواره کردن اون طفل معصوم نباشه، خواهشاً خواهشا استارتر جان و همه کسایی که در موقعیت استارتر هستین یه لطفی به بشریت بکنید و دیگه تولید مثل جدیدی نداشته باشین، دوستانی که با بچه قصد جدایی دارین لطفاً اگه نمیتونین از عهده فرزندانتون بربیاید تجدید نظر کنید توی جدایی، اینجا ایرانه و اکثریت مردهای ایرانی با این شرایط مالی و فرهنگی تحمل بزرگ کردن بچه های یه مرد دیگه رو ندارن

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

اگه کسی رو داری یه مدت دخترت رو بذار پیشش مشکلاتت رو با همسرت حل کن ببین حرفش چیه اگه تونستین کنار بیاین که هیچ نتونستین طلاق بگیر نذار اون دختر به خاطر یه مرد تو خودش بشکنه خودشو سرزنش کنه.

ب خاطر بچش ازدواج نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟تنهایی تاچندسال زندگی کنه؟؟مگه ادم چنددفعه زندگی میکنه ک بخواد تنها بم ...

اونوقتی که یه بچه رو بدون اختیار خودش میاری به این دنیا باید تا آخرش فکر مراقبت از اون برات اولویت باشه ، اون بچه بغیر این پدر و مادر کسی رو نداره تا وقتی بالغ بشه 

خودخواهیه ک بخاطر زندگی راحتتر خودمون برای بچه کم بزاریم، بچه ای که بخاطر عمل ما اومده اینجا

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
بیچاره بچه💔 اینجا ناپدری اونور نامادری هیچکدوم به فکر بچه نبودین این وسط؟ کسی مخالفه ریپلای نکنه ...

دقیقا دقیقا دقیقا 

پای بچه ی بیگناه و از همه جا بیخبر رو باز کردن به دنیا، حالام اینجوری

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2706