2777
2789
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200634 بازدید | 2100 پست
اصلا شما گویا کامنت منو نخوندید و فقط خواستید ریپلای کنید و یه چیزی بگید. مسئولیت پذیری در زندگی مش ...

آفرین .فقط همین جمله قضاوت نکن رو یاد گرفتن.

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقتی که یه بچه رو بدون اختیار خودش میاری به این دنیا باید تا آخرش فکر مراقبت از اون برات اولویت ب ...

من گفتم بچشو بذاره یا اولویتش بچش نباشه؟؟؟؟؟؟؟اگه همچین چیزی گفتم من حرف شمادرسته..موفق باشید

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

جدا بشو

بچه ات مهم تر از شوهر هست

اونم ناپدرى! تازه دخترم هست زير دست كى ميخواى بذاريش! بدى شوهرت ميره زن ميگيره زيردست زن بابا ميشه! تو براش مادرى نكنى زن بابا هم نميكنه!

يا برو مشاوره حلش كنيد يا سفت و سخت پاى دخترت وايستا. 

ماهرخ هستم 
آخیییی.. مثل بچه شوهرم.. بنده خدا یه ساک دستش بود هرهفته درحال کوچ کردن بود.. چندروزپیش مامانش بود چ ...

الهي که خير دنيا و آخرت ببيني 

اون بچه اميدش شده شما 

تو رو به خدا پيش خودت نگهش دار نگذار اينقدر بي ارزشش کنن و غرورش رو بشکنن و معلوم نيست خداي ناکرده يه وقت بلايي سرش نيارن 

خداي مهربون به خاطر دل پاکت هرچي مي خواي بهت بده مثل بچه خودت بزرگش کن بدون که وقتي بزرگ بشه از بچه خودت بيشتر بهت محبت مي کنه و غمخوار و يار و ياورت ميشه 

هر چي از دستت مياد براش بکن که دل شکستس و دعاش حتما مي گيرتت 

الهي که خير ببيني

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
قربونت عزیزم خداخیرتون بده باحرفای قشنگتون خستگی ازتنم دراوردین بقران.. خیرببینیدهمتون الهی.. شوهرم ...

عزیزم ان شالله همیشه همینجوری باشین گلم من یه مشتری دارم یه خانم حدود ۶۵ ساله اس ایشون همسر دوم شده بودن همسر اول شوهرشون فلج شده بوده یه پسر هم داشته این دوستم به خاطر بچه دار نشدنش همسرش قبلیش طلاقش میده این خانم گفت من با این اقا ازدواج کردم همسرش رو جمع میکردم بچه اش هم جمع میکردم گفت هم زن هم بچه ی اون اقا اول با من جنگ داشتن گفت من به خودم گفتم برای خدا کار میکنم نه برای شخص گفت خلاصه من انقدر محبت کردم که اون بچه شیفته ی من شدمادرش هم با احترام باهام رفتار کرد و خدا به پاس محبتم دوتا بچه ی سالم بهم داد گفت همسر شوهرمو سال ها جمع کردم و ایشون زمانی که فوت کردن انگار خواهرمو از دست دادم و اما پسر شوهرم از بچه های خودم بیشتر هوامو داره الان دکتر شده و همه جا میگه مادرم باعث شد من یه ادم موفق بشم میگه یه زنگ برنه بفهمه من جایی میخوام برم یا کاری دارم زندگیش رها میکنه میاد به من میرسه مگفت الانم بچه هاش نفس من هستن عزیزم هر قدمی بر میداری فقط برای خدا بکن و جوابش رو هم از خدا بخواه  

الهي که خير دنيا و آخرت ببيني  اون بچه اميدش شده شما  تو رو به خدا پيش خودت نگهش دار نگذ ...

واقعاهمینطورم هست تواین دنیااحساس میکنم بعدازخدا وپدرش فقط منو داره چون مادرواقعیش که اصلانمیخوادش تحت هیچ شرایطی..مادرشوهرمم که میگه سنی ازم گذشته وحوصله خودمم ندارم ، راستم میگه.. واگه من نباشم شوهرمم بخاطرشغلش نمیتونه پیش خودش نگهش داره وبنابراین دوباره اواره میشه این بار بدتر ازقبلا😔 بخدا همین دیروزخونه مادرشوهرم بودیم پسرم داشت با دخترعموش بازی میکرد به باباش گفت میشه اینجابمونم اخرشب یافردابیای دنبالم؟ مادرشوهرم اجازه نداد گفت شب دیرمیخوابه یامیترسم اذیت کنه. دیگه مااوردیمش .. حتی اگه مادرشوهرمم میذاشت بمونه خودم نمیذاشتم ولی خب میخوام بگم اینم ازمادربزرگش مثلا...

اماخوده پسرم داره میفهمه کی واقعاخیرخواهشه

خدایا شکرت شکرت شکرت
واقعاهمینطورم هست تواین دنیااحساس میکنم بعدازخدا وپدرش فقط منو داره چون مادرواقعیش که اصلانمیخوادش ت ...

الهي که عاقبت به خير بشي 

واقعا آفرين بهت که از مادر بهتري 

خوشبخت باشيد

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
عزیزدلم ممنونتم

خدا آدم هاي خوبي مثل شما رو زياد کنه الهي آمين

عزیزم ان شالله همیشه همینجوری باشین گلم من یه مشتری دارم یه خانم حدود ۶۵ ساله اس ایشون همسر دوم شده ...

ممنون ک وقت گذاشتی و اینو برام تایپ کردی خدا خیرت بده باعث دلگرمی شدی برام🌹🌹 من ازروزاول گفتم فقط بخاطررضای خداوندوبخاطرخوده پسرم که تنهاودلشکسته است. الانم بااین سن کمش خیلی هواموداره یه بستنی هم بی من نمیخوره

خدایا شکرت شکرت شکرت
بعدم یاد بگیر وقتی کسی با تو حرف نزده نیای وسط .ریپلای نکن لطفا چون اصلا طرف صحبت من تو نبودی .میتون ...

اینجا قسمت تبادل نظره . و زیر همه کامنت ها گزینه ریپلای برای همه آزاده . بنابراین شما اگر مخاطب خاصی داری و دوست نداری کسی ریپلای کنه باید بهش پیغام خصوصی بدی . نمیدونم چرا اینقدر اصرار داری خودتو عجول و نا اگاه نشون بدی . خود دانی .

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2801