2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200407 بازدید | 2100 پست

من نمیدونم کدوم شهری ولی تو شهرهای کوچیک با5 میلیون پول پیش و کمتر از یک میلیون کرابه خونه اجاره میدن اگر واقعا مادری و بچه ات از خودت مهمتره بچه رو بردار برو شهر دیگه و از نظافتچی تو خونه مردم شروع کن تا بتونی خیاطی ارایشگری راه بندازی .الان دوره زمون این نیست بگی برادر ندارم یا پدر ندارم پشتم باشن الان هر کس فقط میتونه گلیم خودش بکشه بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخیییی.. مثل بچه شوهرم.. بنده خدا یه ساک دستش بود هرهفته درحال کوچ کردن بود.. چندروزپیش مامانش بود چ ...

خدا خیر هر دو دنیا رو بهت بده عزیزم اگر شبانه روز سر سجاده بودی نمیتونستی این همه ثواب جمع کنی 

۱۵  سالگی ازدواج کردم ۶ ماهه باردار بودم  شوهرم فوت کرد  بچه رو ازم گرفتن  منم&n ...

شوهرت ک فوت کرد پسرتو ازت گرفتن؟😯 اینا دگ چ حررروم زاده هایی هستن امیدواررم درد بی درمون بگیرن 

2742
آخیییی.. مثل بچه شوهرم.. بنده خدا یه ساک دستش بود هرهفته درحال کوچ کردن بود.. چندروزپیش مامانش بود چ ...

وااااقعاااااا پیامتو دیدم اشکم در اومددددددددد😭 امیدواااااارم از خداااااا همونجور ک دل ی دخترو شاد میکنی و محبت بهش میکنی خدااا تو زندگیت برا هزاررررر برابر جبران کنههههه امیدوارم ماه بعدهم در کمال ناباوری بی بی چکت مثبت شه مهبربون ولی ترو خدا بعد نی نی خودت از اون بازم غافل نشو😘 خداروشکر هنوز ادمای خوب هستن

اگه پدرش خوب بود که میزاشتم بمونه همونجا. پدرش خیلی بی اعصاب بود الان‌بدتر هم شده. باور کن این اواخر ...

اعصااااابم خراب شددددد بخدااااا... برا شوهر عنت هزار و یک یاودود میخونم ک دلش نرم شه دخترتو قبول کنه خدایاااااا ترو ب بزرگیت نزاررررر هیچ و زن و دختری شرایط سختی رو تحمل کنه چون دخترا و زنا خودشون بدبختن تو دگ ب بدبختیشون اضاف نکن ترو قران اگ نخواستش جدا شو شوهر ترامادولی بدرد نمیخوره فقط لطفااااا دخترتم ی لحظه هم ک شددددده تنها نزارتو خونه بمونه پیش شوهر عنت... من خودم دختر دارم نزدیک ۳ سالشه انقددد سختی میکشم ولیییی چ کنم بخاطر بچم فعلا میسازم.. خدایااااااااا کاش لااقل ناپدری یا نامادری دختر و پسر و خوب کنی😬 من اگ جات بودم زنگ میزدم میریدم ب شوهر سابقم ک دست رو بچم بلند کرده اون زنه اسکلشم میگاییدم ک جرعت کرده دست رو دخترم بلند کرده😐 ادم اگ خودش بزاره بچشم بکشه مثل این نیس ک یکی فقط بهش فوحش بده اووووف امیدوارم دل خودتو و شوهرتو اروم کنه بزاره دخترت پیشت بمونه فقط

چرا فکر میکنید یک زن با عزت نفس و حرمت نفس بالا نباید مسئولیت پذیر باشه؟ زنی که مسئولیت پذیر نیست ، ...

بنظرم نمیشه گفت چون طرف ازدواج دوم داشته پس عزت نفس و فلان و فلان نداره...چطور میشه راجب آدمی که جاش نیستین این همه همه خانوما حرف زدن و حمله کردن...ولا شرع خدا و قانون و همه و همه میگه بچه وقتی پدرش زنده است و مشکلی نداره صاحبش اونه نه مادرش...اونوقت همه حمله کردن چرا ازدواج کردی شوهر کردن رو بیشتر از جگر گوشه ات دوس داری....من الان خدا رو شکر همسرم صحیح و سالم کنارم هست ولی یه لحظه خودمو جاش گذاشتم قبل قضاوت که اگه نباشه اصلا کسی خودمو قبول می‌کنه چه برسه به بچه ام رو...حالا شوهر این خانم میگه بابای خودش که نمرده من چرا بیارمش پیش خودم

2740
وااااقعاااااا پیامتو دیدم اشکم در اومددددددددد😭 امیدواااااارم از خداااااا همونجور ک دل ی دخترو شاد ...

عزیزدلم من فقط انسانیت خودمو به جا میارم..آدمی را آدمیت لازم است.. من جوری بااین بچه رفتارمیکنم ک لحظه مرگ باوجدانی راحت ازدنیابرم..صددرصدبعدازبدنیااومدنه نینی خودم بازم این بچمودوست دارم چون ازدوسالگی خودم بزرگش کردم. راستی پسره عزیزم

خدایا شکرت شکرت شکرت
حداقل میتونن توحرفاشون بگن منظورشون باهمه نامادری ناپدریانیست نه اینکه تروخشک روباهم بسوزونن وباعث ب ...

عزیزم اجرت با خدا . خدا بهت صبر بده. آدن با بچه خودش خسته میشه سرش داد میزنه و... . ولی ذره بین هست روی نامادری و ناپدری بخاطر همین کار سخت تره. از خدا صبر بخواهیم. دل اون بچه ها شکسته. زودتر میرنجن باهر حرکتی. بخاطر همین دل شکستشون هم بد قلقی دارن غر دارن و.....

پس فق خدارو در نظر بگیر 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
خدا خیر هر دو دنیا رو بهت بده عزیزم اگر شبانه روز سر سجاده بودی نمیتونستی این همه ثواب جمع کنی  

قربونت عزیزم خداخیرتون بده باحرفای قشنگتون خستگی ازتنم دراوردین بقران.. خیرببینیدهمتون الهی.. شوهرم میگه تواوج دربدری وبیچارگیه پسرم اومدی واینقددست محبت روسرش کشیدی که الان واسش خدایی😍راست میگه همینجوره بخدا ، همش پسرم بهم میگه توبهترین مامانه‌دنیایی وهمجوره هواموداره بااینکه ‌۵سال ونیمشه فقط

خدایا شکرت شکرت شکرت
بنظرم نمیشه گفت چون طرف ازدواج دوم داشته پس عزت نفس و فلان و فلان نداره...چطور میشه راجب آدمی که جاش ...

اصلا شما گویا کامنت منو نخوندید و فقط خواستید ریپلای کنید و یه چیزی بگید.

مسئولیت پذیری در زندگی مشترک یعنی من ،صد درصد درصد مسئوله صد در صدِ زندگی هستم. و زمانی که بچه دار میشم ،تماما مسئول اون بچه هستم.قرار نیست  بچه رو بیخیال بشم و برم ازدواج مجدد بکنم وقتی که از روز اول طرِف مقابلم‌گفته که بچه رو نمیخوام!!این اگه بی مسئولیتی نیست پس چیه؟قضاوت این وسط معنایی نداره اصلا!

عزیزم اجرت با خدا . خدا بهت صبر بده. آدن با بچه خودش خسته میشه سرش داد میزنه و... . ولی ذره بین هست ...

من همیشه باخدامعامله کردم وخداهم برام کم نذاشته ومطمئنم هرچیزیو که تاحالابهم نداده صلاحم توش بوده

خدایا شکرت شکرت شکرت
عزیزدلم من فقط انسانیت خودمو به جا میارم..آدمی را آدمیت لازم است.. من جوری بااین بچه رفتارمیکنم ک لح ...

چقدددددددد عالیییییی عزیزم وقتی از ۲ سالگی بزرگش کردی دگ خیلی وابستت شده فک کنم ولی لعنت ب مادرش مطمعنم پسرت بعدها ک بزرگ شد میفهمه تو مادرش بودی نه اون زنیکه ک زاییدش 😍😍😍😍😍 امیدوارم نی نی دار شی عزیزم به همیییین زودی دختر بیاری میگم دختر چون پسرشو داری😘 یاهم ی داداش بیاری برا پسرت😘😘😘😘😘 خیلی خوشحال شدم از انرژی مثبتت تو این تایپیک اشک اور😍😍😍😍

من همیشه باخدامعامله کردم وخداهم برام کم نذاشته ومطمئنم هرچیزیو که تاحالابهم نداده صلاحم توش بوده

عزیزم خودتم الان بارداری؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2706