2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوس دارم مانتو دوختن یاد بگیرم 

ولی بچم خیلی گریه میکنه

خیلی سخته

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
2731

خیلی دوست دارم اما فرصتشو اصلا ندارم متاسفانه

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
من هییییچی بلد نیستم ولی خیلی دوس دارم یاد بگیرم صفر تا صدشو

تو واتساب دوره گذاشتیم که از صفر داریم اموزش میدیم بدون الگو خیلی آسون و روان هزینه اشم خیلی پایینه که همه بتونن شرکت کنن دو جلسه اولم رایگانه که با اموزشها اشنا بشین

آموزش خیاطی آسان 

چه متدی

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2740
تو واتساب دوره گذاشتیم که از صفر داریم اموزش میدیم بدون الگو خیلی آسون و روان هزینه اشم خیلی پایینه ...

عزیزم کمکم میکنید. من میخوام برای تولد دخترم که تم تک شاخ هست یه دامن بدم خیاط درست کنه. یکسالشه. چه نوع توری و استری بخرم و بگم چه مدلی درست کنه؟

میشه یکم بیشتر توضیح بدی. بدون الگو یعنی چی و هزینه اش چقدره

بدون الگو یعنی دیگه لازم نیست کاغذ الگو بگیری و مستقیم الگو رو روی پارچه میکشیم اینجوری هم اسونتر چون انتقال به پارچه نمیخواد و هم وقت کمتری لازم داره

آموزش خیاطی آسان 
سلام آره دوست دارم اما نه کرونا میزاره نه هزینه کلاسشو دارم

خوبی کلاسای تو واتساپم هم همینه که هم بیرون رفتن نداریم و هم اینکه وقتمون رو کمتر میگیره و هزینه اموزشمون خیلی پایینه 

آموزش خیاطی آسان 
2706