2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خیلی اعتقاد دارم 

ولی کاملا به خود خدا ربط داره 

شاید باورت نشه ولی من هرکاری کردم ولی نشد که نشد 🙃

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼

سلام 

خیلیییییی مجربه

وضوبگیرید و رو به قبله بشینید و بدون اینکه وسطش حرف بزنید با کسی یا کاری کنید ، ۵۳۰ مرتبه(عدد ابجد فاطمه ۵۳۰ هست) بگویید : اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.

حاجت میگیری ان شاءالله خودم حاجت گرفتم قبلا

اگه حاجت روا شدی التماس دعای فراوون

من دیگه اعتقادی ندارم انقدر سختی و افسردگی و استرس و .... کشیدم هر چی صدا زدم کسی جوابمو نداد کم کم دارم همه باورامو از دست میدم منه 18 ساله برام دعا کنید شاید صدای شمارو شنید بهم کمک کرد😔💔

2706