2733
2739
چطور دلت اومد اون کاربر رو نفرین کنی ،خواهر گلم کمی صبورتر و مهربونتر باش دنیا برای خودتم قشنگتر میش ...

خب چون نمک رو زخمه

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چطور شد رابطتون به اینجا کشید بنظر خودت ممکنه پای کسی درمیون باشه

نه فعلا در میون نیست.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
خانوادم حمایتم نمیکنن کجا برم بعد بچه یا بدون بچه.کاش تو وضعیت من قرار بگیری به حق این سحر

خدا نکنه کسی تو این وضعیت قرار بگیره دوست عزیز. دلتو صاف کن خدا ب زندگیت نور میده. دعای خیلی زشتی کردید. واقعا ک

اخه چرا اینجوریه؟؟

از اول اینطور بود؟؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2740
خانوادم حمایتم نمیکنن کجا برم بعد بچه یا بدون بچه.کاش تو وضعیت من قرار بگیری به حق این سحر

عزیزم این بنده خدا به شما چیزی نگفت ک اینجوری نفرین کردی..همین که بهش گفتی الهی ب حق سحر در این وضعیت باشی میدونی چقددد ارتعاش منفی ب زندگیت داره؟؟

خب دوستت نداره انتطار دارس تولدم بگیره معلومه که نمیگیره 

خودش این میدونست دیگه لازم نبود شما با این صراحت بهش بگی و واقعیت بکوبونی تو صورتش😐😐😐

خدایا مهر کسانی رو که قسمتمون نیستن به دلمون ننداز

چرا برای گرم شدن زندگیت کاری نمیکنی 

الان واسه مقابله به مثل خیلی دیر شده رابطه رو بدتر میکنه 

یه روش تازه باید به کار ببری ...

اگر میزنه شاید اخلاق ذاتیشه نه تنفر از شما پس میتونه رفع بشه

حلش کن کمک کنید به خودتون

از مسائل جنسی شروع کن خیلی کمک میکنه 

خدایا شکرت 

شوهرتون از اول این جور بود یا بعدا اخلاقش تغییر کرد؟حتما دوسش داشتین که ازش بچه دارین دیگه  ببینید چه اتفاقی بینتون افتاده پیش مشاور برید بچه اسیب میبینه هیچی بدتر از دعوای مادر پدر برای بچه بد نیست 

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود ❤
عزیزم یکم سیاست به خرج بده یکم محبت کن بهش خوب میشه کارا رو بکن خودش خوب میشه من اینا رو تجربه کردم& ...

اره خب خوب میشه اما چش چرونی و عادت های بدش ترک نمیشه ترجیح میدم کتک بخورم محلش ندم تا اینکه گاو باشم

2706