2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید تحت فشار مالی یا هر چی قرار داره. بشین محترمانه و آرام باهاش مطرح کن. از مشاور کمک بگیر

وضع مالیش بد نی

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

چقدر بده یه فکری به حال زندگیت کن تو میدون جنگ که نمیشه زندگی کرد تغییر کن تا کم کم زندگیت هم تغییر کنه...

کلید مرد دکتر حبشی.

هنر زن بودن سایت همسران خوب.

سرچ کن پیدا کن گوش کن یه تغییر به خودت و زندگیت بده

2728
دیگه لباساشو هم نمیشورم و اتو نمیکنم و تو دعوا سکوت میکنم بخاطر ترس و لرز بچم

واقعا بچه چیز عجیبیه آدم براش همه کار میکنه حالا که پای بچه وسطه تو سعی کن آروم باشی و جلوی تنشها رو بگیری

خدایا مهر کسانی رو که قسمتمون نیستن به دلمون ننداز
2740
خانوادم حمایتم نمیکنن کجا برم بعد بچه یا بدون بچه.کاش تو وضعیت من قرار بگیری به حق این سحر

من وکیلم اگه خواستی کمکت میکنم من بلدم از لحاظ مالی بعدش چیکار کنی نیازی به حمایت خانواده هم نیست

ه
خوب مشکل از کجا شروع شده ؟؟ از اول اینطوری بوده

نه مشکل ازونه من تحمل نمیکردم دعوا راه مینداختم.چشم چرونه دهن لقه همه زندگیم کف دست مامانشه.به خانوادم احترام کافی نمیزاره.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
خانوادم حمایتم نمیکنن کجا برم بعد بچه یا بدون بچه.کاش تو وضعیت من قرار بگیری به حق این سحر

چطور دلت اومد اون کاربر رو نفرین کنی ،خواهر گلم کمی صبورتر و مهربونتر باش دنیا برای خودتم قشنگتر میشه

خودت باید به خاطر بچت باهاش که بون باشی خودتم نمی‌خوای زندگی کنی نیستی غذادرست نمیکنی لباساشم نمیندا ...

نه حقیقتش دوماهه کلا ازش بریدم.حتی بدنمو اپیلاسیون نمیکنم

کتکت میزنه چرا طلاق نمیگیری  واقعا زنا حقشونه بدبختی بکشن میگن بخاطر بچم

نمیدونم چی میشه ک اینجوری کامتت میزارید. منم تو دلم میگم بهتره طلاق بگیرن. اما مشخصه ایشون ی, خلایی داره ک نمیتونه فعلا بره سمت طلاق. وگرنه هییچ بنی بشری دلش کتک و تحقیر نمیخاد

2706