2737
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325257 بازدید | 1258 پست

قراربود یه روز قبل از عروسی برم لباس عروس و بگیرم اما چون حنابندان بود یادم رفت توی آرایشگاه ساعت۱یادم افتاد زنگ زدم گفتن تعطیله امروز انقدر پشت تلفن التماس کردم تا اومدن باز کردن لباس عروس و با تاکسی دادن آوردن

☹️نامردی بودکه دومی نداشت

چندتا از پستات دیدم

واقعا برام عجیبه چطور شماها بهم کششی نداشتید؟

همه از همون اول آشنایی رابطه دوستانه رو شروع میکنن کم کم صمیمی میشن شما نه تنها ارتباطی نداشتین یهو ام تموم کرده!!!

اون از رفتارش بنظر میاد تعادل روحی نداشته شما ام علاقه ای به صحبت و ارتباط باهاش نداشتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دقیقا افتادم تو آشغالدونی  تازه شوهرم همون شب عروسی بهم گفت برو خونه بابات

وای واقعا چه شوهری میزدی صافش میکردی شوهر من جرات نداره از این چیزها بگه  اگه بگه دو دستی تقدیم بابام و برادرام میکنمش که از وسط نصفش کنن

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
اره عزیزم واس خودم خیلی خوب بود اعصابم راحت تره بدرد ک نمی خورن الکی شمارش ذخیره کردم😐😐😂

😂😂😂☹

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
امیداروم کمکت کرده باشم خانومی😍😘

فدات عزیزم خیلی ممنون 😘❤

2738
نمیخواسنم‌ناخون مصنوعی بزارم و اخر دفعه که تموم کارامو کرده بودم به سرم زد ارایشگر برام لاک بزنه می ...

حس میکنم همش خالی بندیه حرفاتون   اول ابنکه عروس صبح زود میره ارایشگاه که ۱۲ اماده بشه بتونه باغ و اتلیه اینا بره    دوم اینکه واجبین سیاه نمیکنه باز میگفتی قرمز شد ورم کرد دست وپام تاول زد قابل درک   سوم که ناخن مصنوعی نمیزارن الان کاشت میکنن دست هم رو یه میز بزرگ قرار میگیره امکان نداره به ظرف لاک بخور بریزه   توهم زدی بقیه خالیهاتو نخوندم  خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه 

یعنی لباس عروس نمیپوشی؟

نه بابا واسه چی بپوشم وقتی قرار نیست عروسی بگیریم

حس میکنم همش خالی بندیه حرفاتون   اول ابنکه عروس صبح زود میره ارایشگاه که ۱۲ اماده بشه بتونه با ...

عزیزم ناراحتی نخون؟

مجبورت کردن بخای باور کنی؟

ببخشید ولی فکر نکنم سطح سوادتون به جایی برسه که اینارو بدونید چندهزار نفر گفتن که سیاه میکنه واجبی زیاد رو پوست بمونه شما اطلاع ندارید لطفا دخالت نکنین

ببخشیدا ولی من اینقدر بیکار نیسم بخام توهمات ذهنمو بنویسم  شما هم مجبور نبودین بخونین و چیزیو باور نداریو بدون توهین برید از اون تاپیک بیرون نه اعصاب کسیو خورد کنی نه چیزی

دخترم جوری بزرگت‌میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم😍🥺
2706