2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
والله من رو ابرا بودم چقدر خوشحال بودم  وقتی عقد کردم با شوهری که گیرم اومده گفتم وای افتادم تو ...

منم دقیقا افتادم تو آشغالدونی  تازه شوهرم همون شب عروسی بهم گفت برو خونه بابات

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای پاراگراف اول که خوندم لذت بردم ، رویایی بود خوشبخت باشی 

عزیزمی 

البته فیلم مادر اون صحنه هست که برگشتم و مرواریدها می ریخت، واقعا زیبا بود ...همه مات و مهبوت داشتن نگاه میکردن ....خودمم هنگ کرده بودم فقط نگاه میکردم 

صحنه جالبی بود 

اما بعدش ، همه داشتن دونه های مروارید را پیدا میکردند🤣🤣🤣🤣 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2731

بدشانسی واقعی ندیدی استارتر که به اینا می گی بدشانسی. دوست من شب عروسیش دوربین یا فیلم نمی دونم کدوم مشکل داشت تمام عکسای عروسیش سوخت. (اون زمان گوشی و اینا نبود عکسها با فیلم گرفته می شد). حتی یه دونه عکس نداره از شب عروسی. سمت زنونه یه خانم دزد وارد شده بود خودش و مهمون جا زده بود همه پولهای عروسی رو دزدیده بود. به همراه یه سری وسایل مهمونا. و همون شب هم پریود بدجور شد وسط عروسی. تازه اینا چند تا از بدشانسیاش بود.

یعنی سینه و باسن کوچیک و اینا!!!؟؟

نمیدونم نه بابا اتفاقا من هیکلم درشته باسن وسینمم خوبه نه فک کنم برالک و ماه گرفتگی واینا اینم بگم ما غریبه نبودیم فامیل بودیم واینو خواست اگه غریبه بودیم میگفتم یه جیزی ولی توفامیلی این کارش واقعا وقیحانه بود البته فک کنم میخواست سلامت بکارتم ببره 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
خواهش میکنم عزیزم😘میشه بگی چند سالته؟چند وقته نامزدیت به هم خورده؟

28 سالمه وتقریبا 3ماهه

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2706