2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین نقد سریال یاور

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 68 پست
حالا اینکه یه بچه ای تو کسب و کار باباش بمونه یه بحثه اینکه اینو در قالب احترام به بزرگتر نشون بدن ...

تو کسب و کار بمونه ولی زندگی و خونه ی مستقل داشته باش و تصمیم گیرنده باباش نباشه دیدی دیشب میگفت حتی پسرمم بلایی سرش بیاد من نمیتونم کاری کنم

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما الان داریم تو فامیل

پسره رفته زن گرفته و واسه خودش تشکیل خانواده داده

حالا باباهه میگه دیگه این کسب و کارو نمیخوام و تعطیلش میکنم

این میگه بابا زندگی چی میشه من زن گرفتم فلان اینا

میگه بیاین همینجا خونه خودمون زندگی کنین خورد و خوراکتون هم همینجا

اینم مونده میگه زن من نمیاد خونه بابام.

ما الان داریم تو فامیل پسره رفته زن گرفته و واسه خودش تشکیل خانواده داده حالا باباهه میگه دیگه این ...

فامیل شمارو نمیدونم ولی بعضی پدرمادرا ب صورت بیمارگونه دوس دارن پسرشون ب خصوص تحت کنترلشون باشه تا اخر عمر

2731
فامیل شمارو نمیدونم ولی بعضی پدرمادرا ب صورت بیمارگونه دوس دارن پسرشون ب خصوص تحت کنترلشون باشه تا ا ...

منم تو دل این بنده خدا رو که ندارم

ولی بعید نیست واقعا همینطوره باشه که میگی

حالا اونک باز کسب و کار داشته خانواده همسر من چون دانشجو بود شوهرم میگفتن اصلا نباید ب فکر کار باشی ...

متاسفم اینو میگم

ولی فکر نمیکنم زندگی با همچین مردی اینده ای توش باشه

سلام عزیزم خوبی ؟ چه خبر ؟

میگم راست گفته بود اسپرسوساز رو آورد دیشب😉

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
سلام عزیزم خوبی ؟ چه خبر ؟ میگم راست گفته بود اسپرسوساز رو آورد دیشب😉

ای جااانم عزیزدلمم مبارکت باااشه انشاءالله دیکه فقط روی خوشی و ارامش ببینی واسه منم دعا کن❤❤❤

2738
ای جااانم عزیزدلمم مبارکت باااشه انشاءالله دیکه فقط روی خوشی و ارامش ببینی واسه منم دعا کن❤❤❤

ممنون گلم تو هم برای من دعاااا کن 

موندگار بمونه ....

چون اینا یه دفعه طوفان شون می گیره 🙄🙄

فعلا که از خجالتش در اومدم🙈🙈

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
ممنون گلم تو هم برای من دعاااا کن  موندگار بمونه .... چون اینا یه دفعه طوفان شون می گیره 🙄🙄 ...

انشاءالله موندگاره شک نکن

چطوری از خجالتش دراومدی؟

@yek_maryam     عزیزم اون تاپیکم ترکید تاپیکای خودتم قفل بود نمیتونستم پ بدم ممنون از پ ...

خوشحالم که حالت بهتره 🥰🥰🥰🥰 سعی کن زیاااد بخندی،زیاااد سفر برو و کلی چیزای جدید یاد بگیر. دنیا خیلییی کوتاهتر از اونیه که بخوای خودتو از زیباییهاش دریغ کنی 🥰🥰🥰🥰🥰

@مرد_غمگین    

سلام من اونطرف گفتم ب عنوان اقا راهنمایی کنید ولی اومدم اینجا ک توی تاپیک دیگران مدام کامنت نذارم و مزاحم نشم

من همسرم دانشجو بود ازدواج کردیم استقلال مالی نداشت و خانوادش از نظر مالی حمایتش میکردن خیلی تحت تاثیر و وابسته ب خانوادش بود ولی همدیگه رو دوست داشتیم چند ماهیه ک بخاطر دلایل پیش پا افتاده اول دعوای شدید راه انداخت بعد من دوماه قهر کردم رفتم خونه پدرم با وساطت مشاور برگشتم ک فهمیدم تو اون دوماه حسابی تحت تاثیر مادرش قرار گرفته اولش خوب بود رفت ب مادرش سر زد اومد گفت جدا شیم اول جدی نگرفتم 5 ماه کامل قهر بود صبح میرفت خونه مادرش شب میومد تو خونه غذا نمیخورد و...5 ماهم هست ک کلا خونه نمیاد میگفت جدا شیم گفتم باشه اقدام کن گفت حوصله ی دردسرا و رفت و امدای دادگاه ندارم توافقی گفتم باشه حق و حقوق منو کامل بده گفت ندارم و ول کرد رفت خونه مادرش کلا خانوادشم بجای وساطت و بزرگی ازش طرفداری میکنن

اهل خیانت و این حرفاام نیس

ولی واسم عجیبه اونهمه علاقه کجا رفت چطور ی مرد میتونه اینقدر راحت قید زن و زندگیشو بعد سه سال بزنه و بره پیش مادر سرد و بیمارش ش و خانوادش؟

2706