2752
2734
عنوان

سرطان

146 بازدید | 10 پست

سلام

دوستان بابام سرطان داره و زمین گیر شده،درد داره برادرم دوبار بهش شیره تریاک میده برای دردش،میخوام بدونم این شیره تریاکو بیمارستان ها هم میدن؟دلیل سوالم اینه داداشم پدرمو بعضی وقتا تهدید میکنه اگه حرفمو گوش نکنی فلان کارو برات انجام نمیدم میترسم یه روزی با همین شیره هم تهدیدش کنه!(اخه یه بار ازش یه وکالت نامه هم خواست).

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حالا اول خوب شه انشاالله بعد به تهدید فک کن عزیزم

عزیزم سوالم اینه بیمارستان ها اگه بخوایم بهمون میدن؟میگم داداشم نداد خودم براش تهیه کنم.نگفتم به فکرش نیستم .

عزیزم سوالم اینه بیمارستان ها اگه بخوایم بهمون میدن؟میگم داداشم نداد خودم براش تهیه کنم.نگفتم به فکر ...

نگفتم به فکرش نیسی جانم ...داداشت منظورم بود ...نه نمیدن .باید از آدم معتبر تهیه کنی که اصل باشه

دکتر میگه بدین بهش تا اروم باشه حتی اگه تو بیمارستان هم باشی میگن برو براش بیار

کجا تهیه میشه ،میگم داداشم بهش نداد گفت نمیدم خودم براش تهیه کنم ،بیمارستان ها میدن یا در صورت نبود جایگزین داره؟

کجا تهیه میشه ،میگم داداشم بهش نداد گفت نمیدم خودم براش تهیه کنم ،بیمارستان ها میدن یا در صورت نبود ...

ساقی های محل مکان تهیش هست 

بیمارستان نمیده نهایت مواد مخدر که بیمارستان بده مورفین هست

زمان ثابت کرده همتونو...