2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین نقد سریال یاور

507 بازدید | 68 پست

خیلی بدم میاد تو سریالا نشون میدن طرف بچه ی بزذگ داره هنوز وابسته ب پدرشه..این وابستکی رو عادی میکنن میخوان بگن معنی احترام ب بزرگتر اینه؟! اخه اینک احترام نیس هر موقع میخواد جمال یا خانومش یا بچه هاش برن بیرون مثل نگهبان مامانبزرگ میپرسه کجا؟؟! هنوزم ک هنوزه تو تمام تصمیماتشون اینا باید نقش داشته باشن و از خودشون استقلال ندارن ب نظرم بیمارگونه اس این روابط

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

اصلا فبلمش چرته اونجایی که مرده خیانت کرد خانومه رو بردن ارایشگاه که بخودش برسه 

اونجایی زن دومه مهر میخواس زن اولی طلاهاشو میخواس بده بره مهر😂😂😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا فبلمش چرته اونجایی که مرده خیانت کرد خانومه رو بردن ارایشگاه که بخودش برسه  اونجایی زن دو ...

ملا میخواست گذشت ی زنو نشون بده ک تا چ حده مثلا با گذشتش شوهرشو شرمنده کرد

من خودم دنبال نمیکنم ولی خانواده دیدنی صداشو میشنوم 

اره اصلا درست نیس .یا نحوه حرف زدن پدر بزرگ با همه.مرده خیانت کرده زنش رفته طلا هاشم داده به هوو .کدوم مادر شوهری عروسشو به پسرش ترجیح میده .یا اینکه اون دوتا پسر هم دانشگاهی که دوستن میگه ما هیچ کسو بجز هم نداریم .این به جوونا چی یاد میده؟که حرفاشونو به خانواده نزنن؟

مشکل پایه ای هست

سریال مناسبتی سفارشی

داستان سفارشی آبکی

بازیگرایی که فقط هی خودشون رو توی نقش های مزخرف تکرار میکنن

مفاهیم احمقانه رو هم هی پشت هم میدن به حلق میردم

زن تو سری خر بدبخت

پسر هیچی ندار بی عرضه وابسته به پدر

جا زدن حماقت در قالب لوتی گری و دوستی و معرفت

ملا میخواست گذشت ی زنو نشون بده ک تا چ حده مثلا با گذشتش شوهرشو شرمنده کرد

جک میگن مرد ایرانی خیلباشون تازه خوشحالم میشن همچی زن خنگی داشته باشن چه برسه شرمنده شن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
دقیقاااااااا

دقیقا خانواده شوهر منم با دخالتای بیجاشون باعث ازهم پاشیدن زندگی ما شدن..اخه الان ک دیکه جوونا زیر بار این دخالتا نمیرن

دقیقا خانواده شوهر منم با دخالتای بیجاشون باعث ازهم پاشیدن زندگی ما شدن..اخه الان ک دیکه جوونا زیر ب ...

والا اره من اونجا که  با عروسش خوب حرف میزنه خوشم میاد ولی گوشی عروس زنگ میزنه میاد میپرسه کی بود چیکار داشت 

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
مشکل پایه ای هست سریال مناسبتی سفارشی داستان سفارشی آبکی بازیگرایی که فقط هی خودشون رو توی نقش ها ...

دقیقا من و همسرم کارمون داره جدایی میرسه فقط بخاطر اینک بی عرضه اس از خودش هیچی نداره و تحت سلطه ی خانوادشه حتی اونا ب همسرم گفتن زندگی با من فایده نداره و شوهرم اینقدر وابستس ک قبول کرده و دیگه خونه نمیاد میگه جدا شیم حتی کوچکترین بحثارو ب اونا گزارش میداد بعد جالبه تو این سریال بجای اینک بیاد این ب مردم یاد بده مستقلا از خونوادشون حمایت کنن و این مشکلات اجتماع و دخالتای خانواده ها رو کمتر کنن دارن عادی سازی میکنن

والا اره من اونجا که  با عروسش خوب حرف میزنه خوشم میاد ولی گوشی عروس زنگ میزنه میاد میپرسه کی ب ...

دقیقا 

تنها خوبی سریال ب نظرم اینه ک یاور راحت اشتباه و تقصیرای بچه های خودشو میپذیره 

دقیقا من و همسرم کارمون داره جدایی میرسه فقط بخاطر اینک بی عرضه اس از خودش هیچی نداره و تحت سلطه ی خ ...

حالا اینکه یه بچه ای تو کسب و کار باباش بمونه یه بحثه

اینکه اینو در قالب احترام به بزرگتر نشون بدن یه موضوع دیگه س

جک میگن مرد ایرانی خیلباشون تازه خوشحالم میشن همچی زن خنگی داشته باشن چه برسه شرمنده شن

اره کاش یبار تو سریالا خیانت زنارو نشدن میداد و اینک شوهره بخشیدتش