2752
2734
عنوان

بچه ها بیاین نقد سریال یاور

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 68 پست
حالا اینکه یه بچه ای تو کسب و کار باباش بمونه یه بحثه اینکه اینو در قالب احترام به بزرگتر نشون بدن ...

تو کسب و کار بمونه ولی زندگی و خونه ی مستقل داشته باش و تصمیم گیرنده باباش نباشه دیدی دیشب میگفت حتی پسرمم بلایی سرش بیاد من نمیتونم کاری کنم

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما الان داریم تو فامیل

پسره رفته زن گرفته و واسه خودش تشکیل خانواده داده

حالا باباهه میگه دیگه این کسب و کارو نمیخوام و تعطیلش میکنم

این میگه بابا زندگی چی میشه من زن گرفتم فلان اینا

میگه بیاین همینجا خونه خودمون زندگی کنین خورد و خوراکتون هم همینجا

اینم مونده میگه زن من نمیاد خونه بابام.

ما الان داریم تو فامیل پسره رفته زن گرفته و واسه خودش تشکیل خانواده داده حالا باباهه میگه دیگه این ...

فامیل شمارو نمیدونم ولی بعضی پدرمادرا ب صورت بیمارگونه دوس دارن پسرشون ب خصوص تحت کنترلشون باشه تا اخر عمر

2731
فامیل شمارو نمیدونم ولی بعضی پدرمادرا ب صورت بیمارگونه دوس دارن پسرشون ب خصوص تحت کنترلشون باشه تا ا ...

منم تو دل این بنده خدا رو که ندارم

ولی بعید نیست واقعا همینطوره باشه که میگی

حالا اونک باز کسب و کار داشته خانواده همسر من چون دانشجو بود شوهرم میگفتن اصلا نباید ب فکر کار باشی ...

متاسفم اینو میگم

ولی فکر نمیکنم زندگی با همچین مردی اینده ای توش باشه

سلام عزیزم خوبی ؟ چه خبر ؟

میگم راست گفته بود اسپرسوساز رو آورد دیشب😉

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
سلام عزیزم خوبی ؟ چه خبر ؟ میگم راست گفته بود اسپرسوساز رو آورد دیشب😉

ای جااانم عزیزدلمم مبارکت باااشه انشاءالله دیکه فقط روی خوشی و ارامش ببینی واسه منم دعا کن❤❤❤

ای جااانم عزیزدلمم مبارکت باااشه انشاءالله دیکه فقط روی خوشی و ارامش ببینی واسه منم دعا کن❤❤❤

ممنون گلم تو هم برای من دعاااا کن 

موندگار بمونه ....

چون اینا یه دفعه طوفان شون می گیره 🙄🙄

فعلا که از خجالتش در اومدم🙈🙈

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
ممنون گلم تو هم برای من دعاااا کن  موندگار بمونه .... چون اینا یه دفعه طوفان شون می گیره 🙄🙄 ...

انشاءالله موندگاره شک نکن

چطوری از خجالتش دراومدی؟

@yek_maryam     عزیزم اون تاپیکم ترکید تاپیکای خودتم قفل بود نمیتونستم پ بدم ممنون از پ ...

خوشحالم که حالت بهتره 🥰🥰🥰🥰 سعی کن زیاااد بخندی،زیاااد سفر برو و کلی چیزای جدید یاد بگیر. دنیا خیلییی کوتاهتر از اونیه که بخوای خودتو از زیباییهاش دریغ کنی 🥰🥰🥰🥰🥰

@مرد_غمگین    

سلام من اونطرف گفتم ب عنوان اقا راهنمایی کنید ولی اومدم اینجا ک توی تاپیک دیگران مدام کامنت نذارم و مزاحم نشم

من همسرم دانشجو بود ازدواج کردیم استقلال مالی نداشت و خانوادش از نظر مالی حمایتش میکردن خیلی تحت تاثیر و وابسته ب خانوادش بود ولی همدیگه رو دوست داشتیم چند ماهیه ک بخاطر دلایل پیش پا افتاده اول دعوای شدید راه انداخت بعد من دوماه قهر کردم رفتم خونه پدرم با وساطت مشاور برگشتم ک فهمیدم تو اون دوماه حسابی تحت تاثیر مادرش قرار گرفته اولش خوب بود رفت ب مادرش سر زد اومد گفت جدا شیم اول جدی نگرفتم 5 ماه کامل قهر بود صبح میرفت خونه مادرش شب میومد تو خونه غذا نمیخورد و...5 ماهم هست ک کلا خونه نمیاد میگفت جدا شیم گفتم باشه اقدام کن گفت حوصله ی دردسرا و رفت و امدای دادگاه ندارم توافقی گفتم باشه حق و حقوق منو کامل بده گفت ندارم و ول کرد رفت خونه مادرش کلا خانوادشم بجای وساطت و بزرگی ازش طرفداری میکنن

اهل خیانت و این حرفاام نیس

ولی واسم عجیبه اونهمه علاقه کجا رفت چطور ی مرد میتونه اینقدر راحت قید زن و زندگیشو بعد سه سال بزنه و بره پیش مادر سرد و بیمارش ش و خانوادش؟

2706