2737
2734
عنوان

حق دارم از شوهر ناراحت باشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 64 پست
نه واقعا اینطوری نبوده سرکارش پیچ بخره بهم میگه

خب چرا قهر کردی رفتی تو اتاق؟

بگو وا این رفتارا چیه؟ اگه اعتماد نداری یا منو محرم خودت نمیدونی پس چرا تشکیل خانواده دادی؟ اصلا چرا یهو این رفتارو کردی؟ 

والا شوهر منم همینه تازه شما میگی قبلا می‌گفت الان نگفته مال من از اول نگفته الآنم نمیگه 

من اعصاب خودمو خورد نمیکنم جهنم 

اینهمه رشد و پیشرفت تو زندگیش حتما به خاطر مشورتای خواهرا و ننه ش نصیبش شده دیگه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه واقعا اینطوری نبوده سرکارش پیچ بخره بهم میگه

با من مشورت کن من مردم و بهتر راهنماییت میکنم😂😊

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
2742
خب چرا قهر کردی رفتی تو اتاق؟ بگو وا این رفتارا چیه؟ اگه اعتماد نداری یا منو محرم خودت نمیدونی پس چ ...

خب بهش گفتم حرف زدم دیدم فایده نداره رفتم تو اتاق گرفتم خوابیدم

خودش همه چیو بهم میگه مشورت میکنه . نمیدونم چرا دیشب اینطوری کرد

لابد اعصابش خورد بوده روزمینه،زیاد بهش فشار نیار اروم مشه میاد طرفت ،بعضی وقتا مردا اگر یه مشکلی براشون پیش بیاد دوست دارن خودشون به تنهایی حلش کنن ودراین مواقع نیاز به آرامش دارن ،مطمئن باش حلش کرد میاد بهت میگه حلش کردم ودوست نداشتم ذهنتو درگیر مسائل بکنم وبهت استرس وارد کنم ان شاءالله که به زودی مشکل حل شه

2740
خب بهش گفتم حرف زدم دیدم فایده نداره رفتم تو اتاق گرفتم خوابیدم

بعضی وقتها چون مرد فک میکنه ک اگر یک مطلبی را ب خانومش بگه باید توضیحات اضافه بده تا خانومش راقانع کنه و حوصله بحث های الکی را نداره کارها را کتمان میکنه اگر شوعرت مردی هست ک عقلش ب کارش میرسه پس شما هم گیر نده ب کارهاش و بزار هر وقت هر کاریش را خودش بهت خاست بگه ..

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂

شوهرم همیشه باننش و خواهر شیشمیش مشورت میکرد و من مهم نبودم منم اینقدر باهاش دعوا کردم تا حداقل به منم بگه چی شده وبه خانوادشم گفتم پاتونو بکشید بیرون از زندگیمون نفراول زندگی مردا زنشونه نه مادر وخواهر

لابد اعصابش خورد بوده روزمینه،زیاد بهش فشار نیار اروم مشه میاد طرفت ،بعضی وقتا مردا اگر یه مشکلی برا ...

اینم درسته

شوهرم همیشه باننش و خواهر شیشمیش مشورت میکرد و من مهم نبودم منم اینقدر باهاش دعوا کردم تا حداقل به م ...

خوب کاری کردی... بنظرمن خانوادشون باید این حقو به خودشون ندن ک دخالت کنن

مگه مادرش زن نیست فقط من زنم؟

خب مادرش دیگه رو مخش نمیره اگرم بره راحت تر کنار میان با هم تا همسر😂

2706