2733
2739
عنوان

حق دارم از شوهر ناراحت باشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 64 پست
اخه قبلا جیک و پوکو میگفتا

باهاش کم حرف بزن در حد ابنکه بیا شام بخور و سلام و خدافظ

اما وقتی اومد سمتت ک از دلت دربیاره ادامع نده راحت حرفتو بزن

با زبون خوش

بگو عزیزم مگه من نامحرمم ک پنهون میکنی

میتونستی بگی بعدا برات توضبح میدم ن اینکه ازم مخفی کنی...

فعلا فقط قیافه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچوقت‌ ازدواج‌ نمیکنم😑من‌ حوصلم‌ نمیکشه‌ اینکارارو‌ کنه‌ پامیشم  از خونه‌ میندازمش‌ ...

الهیییی😂😂😁😁😑

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
2731
خودش همه چیو بهم میگه مشورت میکنه . نمیدونم چرا دیشب اینطوری کرد

خب پس حساس نباش بیخیال شو خودش هر وقت صلاح بدونه بهت میگه 

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
حالا اینجوری هم نگو  زن و شوهرن یه  روز قهرن یه روز طاقت دوری همو ندارن

اره

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
2740
حرف نزنم قهر باشم الان؟

بری توی قیافه یا قفلی بزنی روی موضوعی میاد نازتو بخره؟

ارزش دارع قهر کنی؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
حرف نزنم قهر باشم الان؟

مال من هم به خودم نمیگفت جلوی خودم به یکی دیگه می گفت شاید بهت اعتماد نداره که این کارو می کنه 

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.

بله حق دارین تو زندگی مشترک همه چیز باید مشترک باشه و رازی نباشه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی