2733
2734
عنوان

حق دارم از شوهر ناراحت باشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 64 پست
6چی بگم والا از نظر شما اقایون مادرتون قدیسست همسرتون دراکولا

این تفکر شما زن ها نسبت ب مرداتونه ولی واقعیت این نیست 😊

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تفکر شما زن ها نسبت ب مرداتونه ولی واقعیت این نیست 😊

ن جدی میگم از خیلی از خانوما بپرسید همینو میگن . چون ادم میفهمه فرق گذاستن شوهرشو بین مادرش و خودش . شوهر من همیشه میگه هرکسی جای خودشو داره ولی این نیست

ن جدی میگم از خیلی از خانوما بپرسید همینو میگن . چون ادم میفهمه فرق گذاستن شوهرشو بین مادرش و خودش . ...

خب ببین تو فرزند داری درسته بیست سال یا بیشتر بزرگش میکنی کنار هم هستید ب هم عادت میکنید و بعد فرزندت زن میگیره چ انتظاری ازش داری؟انتظار داری مادرشو ک تو باشی فراموش کنه و بی اهمیت باشه نسبت ب حرفات و فقط حرف حرف خانومش باشه قطعا ک اینطور نیس و تو انتژاراتی داری مادرهای همسرهای الان هم همینطور نمیتونی بگی ب مادرت بی توجه باش و فقط با من باش نمیگم مرد باید فقط توجه کنه ب مادرش و ب همسرش بی توجه باشه ها میگم این طبیعیه ک یک پسر با مادرش راحت تر باشه تا همسرش تمام زن ها باید این را به خود بقبولند ک مرد هر چقدر هم ک زن دوست باشه اخرش مادرش را بیشتر دوست داره و این طبیعیه و نباید گله کرد حرف زیاده تو این زمینه که بشه موضوع را کامل توضیح داد  ک سو برداشت نشه ولی خب تو نت  نمیشه 

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
2731