2733
2734
عنوان

انقدر گریه کردم خودمو کتک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 81011 بازدید | 917 پست

کاش براش چایی میاوردی من قهر باشمم واسه شوهرم چایی میارم ولی باهاش حرف نمیزنم هیچ وقتم تو این سه سال کتک کاری نداشتیم ...تقصیر اونم  هست میتونست پاشه واسه خودش چایی بیاره عجب آدمیه

✌✌✌✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نیازت به توجهش رو کم کن. میدونم سخته چون من هم فقط شوهرمو دارم وخیلی به محبتش نیاز دارم. ولی نیازت رو کم کن. ما یجور عقده توی دلمون هست ک با کوچکترین بی معرفتی منفجر میشیم. سعی کن به چیزای دیگه دل خوش کنی

2728

این به فرهنگ خانوادگی مرد برمیگرده اگه تو خانواده اش بهش یاد بدن زن ارزش داره تو خونه خودشم به زنش ارزش میذاره نه اینکه  درکش فقط از ازدواج شکم و زیر شکم باشه یا به محض کوچکترین چیزی تو خونه سر زن کتک کاری و داد بیداد راه بندازه این مردا باید ریشه ای تربیت میشدن نه اینکه بیان تو زندگی خودشون  عقده ها رو رو سر زن خالی کنن

2738
هی میام تاپیک ببینم اسی آشتی کرده یا نه؟😟😥😥 فقط میبینم کاربرا نوشتن خب چایی میوردی😂 چرا نیوردی ...

خخخخ اره دقیقا  

خونه رو مرتب کرد و ضرفارم شست و فرش و تمیز کرد

بعدش هیچی نگفت 

برام یه صلوارت میفرستی 
اسی اشتی کردی؟مارو هم خبردار کن گل

اشتی که نه فعلا ناراحتم به خدا 

ولی خودش خونه رو تمیز کرد فرش و شست و تمیز کرد 

حرف میزنم باهاش ولی باهش قهرم 

بدبختانه شوهر من بلد نیست معذرت بخواد 

کلا همیشه اونجوریه و واقعا منو با این کارش غذاب میده 

برام یه صلوارت میفرستی 
اشتی که نه فعلا ناراحتم به خدا  ولی خودش خونه رو تمیز کرد فرش و شست و تمیز کرد  حرف میزن ...

خب خداروشکر معلومه ب استباهش پی برده✋شمام این کاراشو بذار پای عذرخواهی کردنش حتی اگه بزبون نیاورد کم کم باهاش راه بیا

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
اشتی که نه فعلا ناراحتم به خدا  ولی خودش خونه رو تمیز کرد فرش و شست و تمیز کرد  حرف میزن ...

عزیزم همین که اومده کمکت کرده و آروم شده یعنی عذر خواهی دیگه☺ .... خداروشکر 😊توهم باهاش راه بیا ... معلومه شوهرت مرد خوبیه و ذاتش خوبه و دوست داره وگرنه اینکارا رو نمیکرد😊

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  

خوبه خداروشکر از زندگیت بیشتر لذت ببر وکمتر دنبال ناراحتی برو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706