2733
2739
عنوان

انقد تو ذهنتون دخترا رو قربانی تصور نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 71 پست
بابا چرا اضافه میپیچونی؟حق اولیه رو باید بگیریم 

ادبیاتتون رو متوجه نمیشم با من متفاوته نگاهتون به زندگی از ابتدا اگه منفی باشه مدام دنبال اتفاق بد هستید زندگی مشترک باید با دید خوب و نیت خوب شروع بشه اگه همش ترس خیانت و اتفاقات بد باشه شروع نشه بهتره شما فقط دید مادی دارید

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
دقیقا اصلا مردی که تورو بخاد خیلی راحت میتونی خام کنی 

ب چعلت باید اینکار رو بکنن. ازدواج معامله نیست ک بخوای ازش سود کنی یا ب سرکایت اضاف کنی با عشق میرن تا کنار هم ب ارامش برسن با همه کم و کاستیاش .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادبیاتتون رو متوجه نمیشم با من متفاوته نگاهتون به زندگی از ابتدا اگه منفی باشه مدام دنبال اتفاق بد ه ...

بابا مادی ندارم میگم حق و حقوق اولیه رو باید بگیری مثل حق تحصیل حق کار 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
حالا مگه همشون دنبال بهم زدن زندگی ان‌ 

اگه قطع رابطست حتما بودن دیگه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2742
حق طلاق مهریه فرق داره با اینکه عروس دو روزه از خانواده شوهرش خونه بخواد ...مادر من کل طلاهاشو دراور ...

والا خواهرم هیچی نداشتیم اون موقع ازدواج کرد جهیزیه درست هم نبرد از اول هم می‌گفت من می‌خوام همه چیزو باهم داشته باشم شوهرم پولدار باشه خودشم هیچی نداشت واقعا چون میخواست و لیاقتشو داشت همچین شوهری هم نصیبش شده خوش اخلاق پولدار اون موقعی که ما نمیدوسنتیم عروسی چیه عروسی خواهرم و شوهرش تو ترکیه تو کشتی گرفت میدونی چرا ؟چون خواهرم یه سکه تو جیبش نبود ولی میدونست که لیاقتش داره و میخواد چه برسه الان که خانواده ما پولدار شدن و من شاغلم و کار میکنم 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
حالا مگه همشون دنبال بهم زدن زندگی ان‌ 

والا

انگار خانواده پسر از اول دنبال طلاق دادن و به هم زدن زندگی پسرشون هستن

چه حرف هایی آدم می‌شونه اینجا

خانواده دخترا همه خوب و عالی و متمدن

خانواده پسر بد و بدترکیب و بدجنس و زندگی بهم زن

والا خواهرم هیچی نداشتیم اون موقع ازدواج کرد جهیزیه درست هم نبرد از اول هم می‌گفت من می‌خوام همه چیز ...

پس همون

الان با این جملات متوجه شدم کلا چرا چنین تاپیکی زدی

😒😒

والا خواهرم هیچی نداشتیم اون موقع ازدواج کرد جهیزیه درست هم نبرد از اول هم می‌گفت من می‌خوام همه چیز ...

خوب اگر شوهر آدم پولدار باشه هم نباید توقع خونه داشت ...

در کل آدم نباید بقیه رو به چشم کیف پولش ببینه 

حالا اگر شوهر خودش رضایت داد همون اول عقد خونه بزنه به اسم زنش اشکالی نداره ...

ولی آدم عاقل اینکارو نمیکنه اول زندگی خونشو نتیجه رحمتشو به باد نمیده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2738
بعضیاتون خیلی پر توقعید  انگار خانواده شوهر دستگاه عابر بانکن  خونشونو بزنن به اسم شما&n ...

دخترایی هستن که نه تنها از اینا بهتر براشون انجام میشه بلکه خودشم هیچی ندارن دیگه چه برسه به دختری که خودش کار می‌کنه باباش پولداره  وقتی عروسمونو داداشم گرفت دقیقا همینجوری بود و طرز فکر داداشم این بود که اون دختر به امید یه زندگی خوب و عاشقانه وارد زندگی من میشه همه چیزو براش فراهم میکنم در حالی که پسر هست میگه مگه من عابربانکم‌ لیاقت آدما فرق می‌کنه 

والا انگار خانواده پسر از اول دنبال طلاق دادن و به هم زدن زندگی پسرشون هستن چه حرف هایی آدم می‌شون ...

من نگفتم همه.خانواده شوهر خودمو گفتم که دوس دارن سالی یه عروس بیارن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
خوب اگر شوهر آدم پولدار باشه هم نباید توقع خونه داشت ... در کل آدم نباید بقیه رو به چشم کیف پولش بب ...

ببین من نمیگم که خونه رو نام خودتون بکنید آره هستن همچین شوهرهایی نصیب دخترایی میشن که قدر خودشونو میدونن قول میدم دخترا هایی هم که انتخاب میکنن همچین آدما اصلا دختررکم توقع نیست یکی داداش من .ولی من میگم حق حقوق تونو بگیرید مثل حق طلاق حق کار حق تحصیل نداد عوضش مهریه بگیرید همین 

اون صیغه هس که مدت داره

فی المدت المعلوم علی مهرالمعلومه

والا انگار خانواده پسر از اول دنبال طلاق دادن و به هم زدن زندگی پسرشون هستن چه حرف هایی آدم می‌شون ...

در ضمن خانواده پسر معمولا براشون زیاد سنگین نیس طلاق پسرشون چون دخترای حالا راحتتت با مرد مطلقه ازدواج میکنن.اما خانواده دختر براشون سخته طلاق دخترشون تو جامعه ایکه همه به دختر مطلقه به چشم طعمه نگاه میکنن.و پسری هم اگه بیاد سمتش خانواده پسره ناراضین.اکثرا مرد سن بالا یا بچه دار میاد خاستگاریش.حقیقتیه که تو جامعه ما رایجه با هیچ منطقی هم نمیتونی  انکارش کنی

در ضمن خانواده پسر معمولا براشون زیاد سنگین نیس طلاق پسرشون چون دخترای حالا راحتتت با مرد مطلقه ازدو ...

جملات آخرتون درسته

ولی حرف من این هست که هیچ کسی نمیخواد زندگی بچه اش خراب بشه

چه دختر چه پسر

برادر خودم پنج ساله خانمش قطع ارتباط کرده

از اول هم به خاطر تفاوت هاشون و اخلاقش راضی نبودیم

خون به جیگر برادرم کرده

برادرم میگه نمیدونم چه کارش کنم

باز با تمام این شرایط ما به طلاق حتی فکر نمیکنیم

میگیم عیب نداره تو هم نیا تا زندگیت تلخ نشه

شاید یه روزی خودش پشیمون بشه

مگه به هم خوردن یه زندگی الکیه

هر کسی بنا به شرایط خودش اینجا نظر میده