2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لاک زده عیننننننننن مصنوعی بود 🤦 یاد یکی از عکسهای خودم افتادم لاک سبز یشمی زدم شبیه مصنوعی بود 🤣 ...

عزیزدلمی شما 💋♥️ اره برای همین عنوان زدم شبیه کاشته. خود منم بهشون نگاه میکنم شبیه مصنوعیه.

سبز یشمی چه رنگ قشنگی تاحالا نداشتم لاکشو 😻👌

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
عزیزدلمی شما 💋♥️ اره برای همین عنوان زدم شبیه کاشته. خود منم بهشون نگاه میکنم شبیه مصنوعیه. سبز یش ...

من یه بار سبز یشمی زدم و به همه نشون دادم نمیخام بترسونمت بعد اون ناخن هام داااااااائم شکستن و کج و ماوج شدن 

ای کاش نمیذاشتی 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🤭🤭🤭

2740
از فردا یکی یکی میشکنن حالا دیدی گفتم بهتاا اینجا نباید هیچی از خودت بزاری در جا چشم میخوری😂

عزیزدلمی 😂 فداسرتون ناخن باید هی بشکنه هی دربیاد همیشه که همونجوری نمیمونه

@niniyar_5    

دیروز گفتین پروف هارو امروز تایید میکنین پس چرا تایید نمیکنین!!!! 

مگه اینکار وظیفه شما نیس پس چرا انجام نمیدین؟؟ 

از دیروز تا امروز هم دیدم ۳،۴ نفری اعتراض داشتن 

فقط میتونین تعلیق کنین 😐😐

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
من یه بار سبز یشمی زدم و به همه نشون دادم نمیخام بترسونمت بعد اون ناخن هام داااااااائم شکستن و کج و ...

عزیزم 😆 فداسرتون، من همینجوریشم ناخنام زیاد میشکنن، ناخن واسه شکستن و هی دراومدنه، همیشه یه جور نمیمونه. مثل مو و اینا. باز اگه قضیه سر مژه ای پوست خوبی چیزی بود میگفتم اره نمیخوام چشم بخوره ولی ناخن مهم نیست درمیاد و لازم نیست براش خیلی تلاش کرد 😂

@niniyar_5     دیروز گفتین پروف هارو امروز تایید میکنین پس چرا تایید نمیکنین!!!!  ...

صبور باش خواهر برای منم یا هی تایید نمیشد یا دوروز طول میکشید، البته بگیر نگیر داشت یکی از پروفایلای قبلیمو صبح گذاشتم یه ساعت بعدش تایید شده بود ولی پروف الانم که میبینی یک روز کامل نزدیک به دو روز طول کشید تاییدیه اش

خخخخخخخ🤣  حالا منه بیچاره ریزش مو شدید ارثی دارم 😔

فداسرت عزیزدلم، انقدر خوشگلی که مو اصلا مطرح نیست 😻👌

بری دکتر فکر میکنم براش راه حل زیاد باشه

فداسرت عزیزدلم، انقدر خوشگلی که مو اصلا مطرح نیست 😻👌 بری دکتر فکر میکنم براش راه حل زیاد باشه

۱۴ ساله ریزش دارم 

مو برای زن خیلی مهمه اصلی ترین چیزه برای زیبایی 

نه دکتر اصلا ج نداد هرکاری کردم 

حتی سنتی 

2706