2737
2739
عنوان

اقدامی های جدید بیاین دور هم باشیم تاپیک های قدیمی خیلی شلوغه

| مشاهده متن کامل بحث + 25803 بازدید | 2427 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه پیش سه روز قل و یک روز قبل ار روز تخمک گذاریم و خود روز تخمک گذاری اقدام داشتم ولی نشد

ببین من کلی دارو خوردم فولیکول خوب هم داشتم نمیشد

ولی سیاهدانه و عسل رو روزی دوبار هربار یک قاشق مرباخوری ازروز اول تا ده پریود خوردم

گرد درخت نخل هم خریدم از پنج تا ده پریود روزی یک قاشق چایخوری خوردم

بادکش تخمدان و ران هم انجام دادم واقعا تاثیر داشت

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
2731
ببین من کلی دارو خوردم فولیکول خوب هم داشتم نمیشد ولی سیاهدانه و عسل رو روزی دوبار هربار یک قاشق مر ...

من متاسفانه ایران نیستم به اینا دسترسی ندارم .

عسل و سیاهدانه رو می تونم پیدا کنم و بخورم فقط . .

من متاسفانه ایران نیستم به اینا دسترسی ندارم . عسل و سیاهدانه رو می تونم پیدا کنم و بخورم فقط . .

همونم خیلی تاثیر داره حتما امتحان کن

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
2740
حتما فردا اینجا ما تعطیلیم سیاهدانه می خرم عسل دارم. چقدر عسل رو با چقدر سیاه دانه قاطی کنم ؟

یک واحد سیاهدانه رو آسیاب کن با سه واحد عسل قاطی کن

انشالله همون اقدام اول می گیره و ایندفعه سر وقت و ساعت بغلش می کنی

مرسی عزیزم انشاالله شما هم نتیجه بگیرین زودتر نی نیتون رو بغل کنید

حتما اینکار رو می کنم واسه این ماه اگه جواب داد بهت خبر می دم  واسم دعا کن خیلی بی طاقت شدم

انشاالله جواب میگیری درکت میکنم چندوقته ازدواج کردی

2706