2733
2739
عنوان

اقدامی های جدید بیاین دور هم باشیم تاپیک های قدیمی خیلی شلوغه

| مشاهده متن کامل بحث + 25803 بازدید | 2427 پست
تخمک گذاریت رو فقط از رو ترشحات تشخیص بده از همه دقیق تره

چجوری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۲۱ صفحه! چجوری اینهمه رو بخونم😔خیلی زیاده که.بچه ها دکتر من گفت بیست و چهار ساعت تا سی و شیش ساعت بعد تخمک گذاری، بهترین زمان برای اقدامه. ولی یکی اینجا گفت قبلش😞پس من چیکار کنم؟

سلام دوستان یه سوال دارم من روز ۱۷ پریودی هستم سه روز حالت تهوع دارم و نه مسمومم نه غذای خاصی خوردم حالت تهوعی که حالت عادی اصلا صبحم بیدار شدم ناشتا دارم یکمم سر سینه ام درد میکنه شک کردم که باردار باشم الکی پاشدم بیبی چک گذاشتم یه هاله خیلی کمرنگ افتاده کسی بوده اینجوری متوجه بارداری بشه؟؟؟ 

اصلا میشه باردار بود یا هاله الکیه بیبی چکم مارک خوبیه خارجیه 

ممنون میشم نظراتتون رو بگید 

2728

سلام به همه من قبلا اینجا بودم،باردار شدم و بعدش سقط شد،الان دوباره باردارم اما لک بینی و خونریزی دارم از هفته پیش،یه سوال دارم کسی بوده بارداری پوچ با سقط داشته و عدد بتاش و چک کرده باشه؟

2740
من هفته پیش عددم ۱۷۰۰۰ بود و این هفته بعد از شروع خونریزی شده ۸۱۰۰۰ نکیدونم این خونریزی چیه،شیاف هم ...

تو این سن دیگه نباید آزمایش بدی فقط سونو بده آزمایش برای اوایل بارداریه

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
بچه ها منم رفتم سونو داخلی امروز روز ۱۳ سیکلم خداروشکر کیست و مشکل خاصی نداشتم و همه چیز خوب بود فقط ...

سلام عزیزم شما باردار شدی؟؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
مبارک باشه عزیزم خدا برات حفظش کنه😘🙌🤩

عزیزم شما باردار شدی؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩