2726

کسایی که تو اقدامن لطفا بیاین اطلاعاتمون رو در میون بذاریم. تاپیک های قدیمی اینقدر صفحات زیاده نمی شه اطلاعات مفیدشون رو در آورد و دیگه اکثرا هم مامان شدن و دارن از بچه هاشون می گن.

من تخمک گذاریم رو با کیت تا الان تعیین می کردم از این ماه درجه حرارت بدنم رو هم می گیریم.

من تازه فهمیدم که کیت تخمک گذاری من وقتی واقعا مثبت می شه که تا می ذارم تو وادرار بلافاصله دو خط می شه اونم  دو خط پررنگ

من قبلا وا می ستادم 10 مین که می گذشت پررنگ می شد دو خط فکر می کردم مثبته اینجوری دو ماه اشتباه حساب کردم و از دست دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تخمک گذاریت رو فقط از رو ترشحات تشخیص بده از همه دقیق تره

به اونم دقت می کنم اما باز اشتباه می شد.

الان این کیت رو وقتی می ذارم تا بلافاصله دو خط می شه یعنی فرداش آزاد می شه و این خیلی خوبه واسم . 

و دو ماه آخر اقدامم دقیقا روز تخمک گذاری اقدام داشتم 

که البته نشد بازم

من دیشب اقدام کردم ولی نمیدونم نتیجه بگیرم یا نه  دیشب بعد پنج سال بدون دارو و کیت و اینا  ...

انشالله نتیجه می ده به خبر خوب بده، توکلت رو به خدا کنه .

چند وقت مونده تا موعدت؟

به اونم دقت می کنم اما باز اشتباه می شد. الان این کیت رو وقتی می ذارم تا بلافاصله دو خط می شه یعنی ...

منم همیشه میذاشتم روز تخمک گذاری ولی نمیشد

یه دکتر بهم گفت یک یا دوروز قبل تخمک گذاری بیشترین احتمال بارداری هست منم امتحان کردم و گرفت همون ماه ولی برام نموند

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
منم همیشه میذاشتم روز تخمک گذاری ولی نمیشد یه دکتر بهم گفت یک یا دوروز قبل تخمک گذاری بیشترین احتما ...

من ماه پیش سه روز قل و یک روز قبل ار روز تخمک گذاریم و خود روز تخمک گذاری اقدام داشتم ولی نشد

2706