2733
2734

چند ماه پیش اخرین ماهگردمون یعنی ی ماه مونده بود ک بشه اولین سالگرد باهم بودنمون شب ک باهم رفتیم بیرون من کیک گرفتم ک باهم خوش باشیم اما پارتنرم بهم گف باید وایمیستادم میزاشتم برا سالگرد کیک بگیرم اما من خیلی دلی گرفتم بهم گف ک میتونستی غذا بگیری بهتر از بود چون کیک دوس نداشت خیلی بهم برخورد و ناراحت شدم هنوز ط دلمه حالا فردا ک تولدشه فک کردم ی مینی کوچیک بگیرم درحد دونفره از نظرتون بگیرم یا نگیرم مستقیم بش بگم برا این نگرفتم ک اونبار اینطور کرد

و چطور غافلگیرش کنم 

یه کادو براش بگیر که دوست داره و همون طور که گفت میتونی شام بگیر یا غذایی گه دوست داره 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

خوشبحالت که واسه تولدش کنارشی🥺

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چرا رابطه شما لانگه؟

نه عزیزم ما دو ماه قبل تولدش تموم کردیم ولی من برای تولدش پیام دادم تولدت مبارک اما نشد براش جشن بگیرم و هدیه بدمش🫠

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
کادو رو گرفتم ولی خب اخه برا تولد غذا زیاد جالب نیس 

مهم عرف یه کاری نیست از نطر من مهم اینه اون طرف چی دوست داره یکی هست از تولد بدش میاد و حس بدی بهش میده که تولد براش بگیرن مثل من من ناخودآگاه حالم بد میشه و استرس و اظطراب میگیرم و اشکم میریزه به خاطر همین ار تولد خوشم نمیاد ولی کادوش رو دوست دارم و مخصوصا تبریک واقعی از کسی که دوسش دارم برام از همه چیز با ارزش تره عرف مهم نیست واسه اون داری تولد میگیری کاری کن که دوست داره اگر کیک خوشش نمیاد انجام نده اگرم زیاد براش فرقی نداره یه کیک کوچیک بگیر

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
نه عزیزم ما دو ماه قبل تولدش تموم کردیم ولی من برای تولدش پیام دادم تولدت مبارک اما نشد براش جشن بگی ...

الهییی مشخصه ک دوسش داشتی🥺

ماهم این مدت شرایط خوبی نداشتیم همش دعوا بودیم تا مرز کات ولی اون سعی داره همه چیو درس کنه هنوزم بحث داریم امیدوارم تا فردا همه چیو حل کنه ک بتونم تولدش خوب باشم براش

قسمتتون این بوده انشالله اونی ک شایستت هس قسمتت بشه💋❤️

الهییی مشخصه ک دوسش داشتی🥺 ماهم این مدت شرایط خوبی نداشتیم همش دعوا بودیم تا مرز کات ولی اون سعی د ...

🫂🫀❤️

2706