2737
2734
خودمم از گفتن شرمم میشه  دوستم میگفت از زندگی با شوهرت راضی؟؟چرا از اولی طلاق گرفتی... سای ...

چرا اجازه دادی انقدددد ب خودش اجازه بدهههه. بعضیا چرا اینجورین. 🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دوران دوستی همسرم گفت خونه باید تو کوچه مامانم اینا بخریم منم گفتم باشه ولی توی دلم گفتم به همین ...

وای عاشصت شدم رفت. خوشم اومد ازت. ینی با پنبه سرشو بیخ تا بیخ بریدی

2731
وااااای اسم ایدیت خخخخخ

😂😂🤪بیا تاپیک آخرم

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
وای عاشصت شدم رفت. خوشم اومد ازت. ینی با پنبه سرشو بیخ تا بیخ بریدی

دقیقا.خودش با خنده همیشه میگه آخر کاری که خودت خواستی رو کردی🤣🤣🤣

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
راساس ارتباطمو باش قطع کردم تو تاپیکامم هست یه مدت زوم‌کرده بود رو همسرم ... چون با شوهر خودش خیلی ...

وای چ بیشرررررم. خدایا اسنجور زنارو ادم کن. اشغالن چقددددد حرصی شدم قشششششنگ

شوهرم فقط یکی دوبار با من دیدتش  اصلا چیزی بش نگفتم در موردش  اصلااا نگفتم که این حرفارو ...

اره خوب میکنی بنظرم کلا بش بگو شوهرم گفته با دوستات قط رابطه کن. دیگ تلفنیم نرف نزن باهاش. اینحور ادما افت ان

دقیقا.خودش با خنده همیشه میگه آخر کاری که خودت خواستی رو کردی🤣🤣🤣

خخخخ. خدایی باخانواده شوهر سخته نزدیک بودن. با خانواده خودتم سخته ها اما باز راحت میتونی بگی فلان ساعت خابم نیاید. یا رفت و امد محدودتر باشه. ب فامیل شوهر بگی میشورن میزارنت کنار. من کلا میگم ن اینوری ن اونوری. وسط باشیم. 😁

ما۱۰سالی هست تو خونه پدرمیم امسال بخاطر مسایلی میخواییم پاشیم مادرشوهر پر روم میگفت ازبابات سندمیگرف ...

انقدرررر ازین خانواده ها بدم میاااد.خانواده هایی ک فکر میکنن فقط طرف مقابل اونا(حالا چ عروس چ داماد)بچه ی اون خانوادست توقع دارن پدره بزنه ب اسم اونا هرچی هست😐دیگه نمیگن بابا طرف بچه ی دیگه هم داره باید ب نسبت مساوی تقسیم کنه بین بچه هاش.این ادما عین لاشخور میمونن

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.
خوب کاری کردی  من افتادم جای که در ظاهر زیبا بود خدارشکر که گذشت  خوزستان جایی نیست که بخا ...

عزیزم کسی ب شما نگفت ک ببوس بذار کنار😐اون کاربر گفت خواستگارم میگفت باید بیای خوزستان زندگی کنی تهران هواش الودست .در حالی ک هوای خوزستان الوده تره😐همین .شما بی دلیل جبهه گرفتی

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.
2706