2752
2734
خب پس ی خمره ی خوشگل ولاغر و گرون براش بخرید 😂😂😂😂😂

😂😂😂😂اصلا چیزی نگه دار نیست..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راساس ارتباطمو باش قطع کردم تو تاپیکامم هست یه مدت زوم‌کرده بود رو همسرم ... چون با شوهر خودش خیلی ...

واه دیگه باید چجوری بگه بهت ب شوهرتم تذکر بده بگو ادم درستی نیس تو کوچه خیابان دیدی نباید جواب سلامش رو بدی خودتم کاملا بی محلش کن خیلی وقیح بترس از اینجور ادما 

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم
منظورم این بود ترشی بندازینش😂😂😂😂😅😅😅😅

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👋🏻

فعلا ی دونه رو تو آب نمک خوابوندیم..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731
ب ویکنت ومبترکی. ترشی هفت ساله بذارید بشه خیلی عالیه

نموخام😐

برای داداش بزرگیم اصلا برام مهم نیس ک ترشی بندازیمش چون اصلا مرد زندگی نیست ولی برا داداش کوچیکه ام پیگیرش میشم.

واه دیگه باید چجوری بگه بهت ب شوهرتم تذکر بده بگو ادم درستی نیس تو کوچه خیابان دیدی نباید جواب سلامش ...

شوهرم فقط یکی دوبار با من دیدتش 

اصلا چیزی بش نگفتم در موردش 

اصلااا نگفتم که این حرفارو زده 

اتفاقی ..

یه مدت  از یه طرف هی میگفت وااای من از شوهرت خجالت مبکشم روم نمیشه سلامشو بدم وقتی میبینمش

از یه طرف هی مبگفت با هم رفت امد کنیم همسرامون باهم اشناشن با هم دورهمی بگیربم 

گفتم تو اخه با. شوهرت نمیسازی و هرروز جنگ و دعوا و..چوری میخواب اشناشن با هم سفرم بریم ..

خلاصه خیلی دلمو میشکست با رفتاراش 

الان کم کردم رابطمو اصلا خونم‌نمیارمش

😂🌹🌹🌹🌹🌹

😂😂❣️

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 
انشاءالله ک ب خوشی هرچی خیرباشه خداپیش بیاره

ممنونم، ان شا الله

هنوز سنش خیلی کمه بعید می‌دونم کسی. و خونه راه بدن 😅

پسرخاله ام همسنشه. چن ماهه عقد کرده!

خواستگار من ی ساعت حرف زد بعد رو دو زانو نشست حرباشو جمع بندی کرد دونه ب دونه میشمرد لاغر میکنی چادر ...

وای راسسسس میگی؟؟؟ چ بیشخصیتتتتتتتت. ردش کردی, دیگ ارع؟؟؟؟؟ 

2706