2733
2739
والا اولش هنگ کردم  بعد هی گفتم‌خصوصیه  چرا میپرسی  از رو نمیرفت میگفت زر نزن دیگه ...

خدایا منو گاو کن😐😂

شاخ در آوردم

این دیگه کی بوده🤣

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس توقع اش ویکم بیاره پایین

😂راضی نمیشه لامصب

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
یکی با همین مشخصات دیگه 😂  تک دختره  پدرش تو حوزه پوشاک فعالن  خوشگلی هم که یه چی ...

فقط آدرس😐👋🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
😎 چی بگم والو  حالو کو عکس شایدم شناختمش

🤣🤣🤣👋🏻

والا اولش هنگ کردم  بعد هی گفتم‌خصوصیه  چرا میپرسی  از رو نمیرفت میگفت زر نزن دیگه ...

شاید ب شوهرت نظر داره از اون زنای خونه خراب کنه اگه میخوای ارامش داشته باشی قطع رابطه کن

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم
بهش بگو صبر کن تا بیاد تو خوابت 🤣😐

خدا رو چه دیدی‌. شاید آقای کامرانی پیدا کرد😃😃😃😃😂😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣👋🏻

😅😅👋🤭

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 
2740
😅😅👋🤭

😂🌹🌹🌹🌹🌹

خدا رو چه دیدی‌. شاید آقای کامرانی پیدا کرد😃😃😃😃😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
😂😂😂😂

حالا بخاطر من بهش رو بزن مائده جون😃😂

چی بگم بعضیا شعور صفر ... کلا هیلی چیپ بود رفتارش با اینکه ارشد خونده 

انسان آرزوست واقعا😐😶✌🏻

اینا دیگه کی ان

از جنگلای آمازون اومدن

شاید ب شوهرت نظر داره از اون زنای خونه خراب کنه اگه میخوای ارامش داشته باشی قطع رابطه کن

راساس ارتباطمو باش قطع کردم

تو تاپیکامم هست یه مدت زوم‌کرده بود رو همسرم ...

چون با شوهر خودش خیلییی مشکل داره ولی اصلا طلاق نمییره 

الان با شوهرش فقط همخونن 

خودش بارها غیر مستقیم گفته دنبال یه تکیه گاه یه حامی میگرده جای شوعرشو بگیره 

یه مدت بی محلش کردم برگشت گفت با همسرت میرمااا ...البته شوخخی بود ولی عجیب حس بدی به من داد