2726
عهه.ناراضی ای مگه؟ چون گفتی اجبار

اوایل که خیلی

حتی ب مامانم گفتم بعد ک عقد کردم جدا میشم..

خیلی طول کشید تا با وضعیتم کنار بیام. اگه شوهرم فقط این ی دونه خصلت زشتو نداشت... همه چی تموم بود. الان دیگه خب دوسش دارم..شایدم عادت کردم! نمیدونم.. در کل نسبت به خونه پدری هزار هزار برابر توفیق داره.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😃نمی😃😃

جدی میگم..😐👋🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بگو کارنخانه اش هنوز نساخته😂😂😂

آخه دیگه داره دیر میشه! داداشم ۲۳سالشه. تا دستگاه در بیاد تفاوت سنیشون زیاد میشه🤓😂

2728
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی با همین مشخصات دیگه 😂 

تک دختره 

پدرش تو حوزه پوشاک فعالن 

خوشگلی هم که یه چیز نسبیه اما خب از نظر عموم جامعه چهره خوبی داره 😀

خیلی هم نجیب و خانواده دار ! 

😌

جدی میگم..😐👋🏻

😎

چی بگم والو 

حالو کو عکس شایدم شناختمش

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 

خودمم از گفتن شرمم میشه 

دوستم میگفت از زندگی با شوهرت راضی؟؟چرا از اولی طلاق گرفتی...

سایز اونجای همسرمو میپرسید 

هم همسر اولمو هم الانمو .....

مغزش انقد کثیف بود فک میکرد زندگی فقط به بزرگی کوچیکی اونجاست 

تو دوران دوستی همسرم گفت خونه باید تو کوچه مامانم اینا بخریم منم گفتم باشه ولی توی دلم گفتم به همین خیال باش.الانم همسایه مادره خودم هستیم🤣🤣🤣

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
داداشمه ک تک دخترِ پولدار و خوشگل و لاغر و سفید و نجیب و قد بلند میخواد😐

بهش بگو صبر کن تا بیاد تو خوابت 🤣😐

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
خودمم از گفتن شرمم میشه  دوستم سایز اونجا همسرمو میپرسید

😐😐😐😐😐😐😐

بعد تو بهش چی گفتی؟

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
2706