2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفت بیا اهواز زندگی کن هوای تهران آلوده است بعد هوای اهواز یه جوری بود انگار خاک پاشیده بودن

خیلی هم دلت بخواد 

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
2731

مامانم میگف قبول شی نمونه تیزهوشان برات گوشی میخرم

هفتم نمونه قبول شدم گف نههههههه من فقط تیزهوشان گفتع بودم😐

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
خیلی هم دلت بخواد 

خدایی اهواز خیلی هواش الودس. هود ساکنینش شاکین. تهرانم الودس اما اهواز واقعا غبارالوده دوستم خیلی ناراحته خانوادگی اونجان میگه وقتایی ک ریزگرد زیاده تو خونمونم ی مه از, خاک هست نفسمون درنمیاد. طفلیاخیلی اذیت میشن. از, خدا میخام شهرتون پاک و تمیز شه چون اهواز و خوزستان زیباسسسس

من بعد ازدواج تازه فهمیدم شوهرم چی داره چی نداره. قبلش با اینکه دوست بودیم عین دسته بیل بودن نمیپرسی ...

خدایی من قبول ندارم که همه دخترا پولکین

یه سزیا انقدر میگن پسرا هم فکر میکنن دخترا پسرارو عابر بانک میبینن

من الان شوهرم یه چیز میخره ذوق میکنم میگه شما زنا هم فقط با پول خوشحال میشید انفدر ناراحت میشم میگم من اگه پولکی بودم زن تو نمیشدم😜😜😜

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
خیلی هم دلت بخواد 

مگ دروغ میگه؟

اب و هوای هوزستان خوب نیس دیگه خودمون ک میدونیم😑

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
پسر خاله شوهرم ازدواج کرد پدر زنش خونه خرید براشون ولی به نام دختر خودش بعد الان خاله شوهرم و مادر ...

ما۱۰سالی هست تو خونه پدرمیم امسال بخاطر مسایلی میخواییم پاشیم مادرشوهر پر روم میگفت ازبابات سندمیگرفتی. گفتم من همچین توقعی از بابام ندارم گفت باید داشته باشی.خواهرشوهرمم میگفت بابات چوب شو میخوره و نفرین کرد همون روز ی اتفاقی براخودش افتاد ک خدا بهش رحم کرد ولی کو درک و فهم؟ 

یا رب نظر توبر نگردد
پسر عموم رفته بود  خواستگاری یه دختر  دختره عینکی بود  گفته بود چشماتو عمل کن بیام ...

خدایی تاحالا نشنیدم ادرافم از, این شرایطا. شنیدم مثلا میگن شرط من برا, ازدواج حجابه. اما اینجور چیزا رو نشنیده بودم ب قران

2706