2737
2739
عنوان

چیکارکنم ترشحم خیلی زیاده😭 کممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 24 پست
منم از هفته ۲۰ تا روز اخر اینقددد ترشح داشتم که پد میزاشتم . یه روز نذاشتم ۶بار لباس زیر عوض کردم . ...

آره آره منم همینطوره یعنی هی خیس میشم همش پد میزارم خیلی اذیتم 

خوب موقع شستن سفیده رو دستمال زرده منشی از دکتر پرسید گفت ژل بهداشتی مصرف کن همین

شنبه سعی میکنم برم بپرسم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
خداروشکرعزیزم... انشالله بسلامت بارتو زمین بذاری خواهش میکنم مراقب خودت باش

ممنونم مهربونم ❤️ انشالله حاجتروا بشی ❤️

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره  بعضی  وقتها  اما  من  باردار  نیستم  شما  خارش  هم ...

مرسی عزیزم ❤️ آره شنبه سعی میکنم برم مطب چون تلفنی اصلا راهنمایی نمیکنن جواب نمیدن

مرسی عزیزم ❤️ آره شنبه سعی میکنم برم مطب چون تلفنی اصلا راهنمایی نمیکنن جواب نمیدن

خواهش میکنم  اره  حتما برو  سفید  طبیعه  سبز  قهوه ای  سبز  نه  برا شما هم  چیزی  نیست عفونته  اقدام  کن به دکتر خوب میشی گلم موفق باشی 

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
2728
خواهش میکنم  اره  حتما برو  سفید  طبیعه  سبز  قهوه ای  سبز   ...

ممنونم عزیزم حتماا ❤️😍

ممنونم عزیزم حتماا ❤️😍

برا  امضات  صلوات  فرستادم  شماهم دعا کن  منم باردار بشم 

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
برا  امضات  صلوات  فرستادم  شماهم دعا کن  منم باردار بشم

الهی به زودی خبر مامان شدنتو بیای بدی عزیزم😍😍❤️

2740
اره چون شدید نیست گفت فقط ژل

مرسی گلم

الهی به زودی خبر مامان شدنتو بیای بدی عزیزم😍😍❤️

مرسی عزیزم