2733
2739

باردارم هفته چهاردهم

یه هفته ای میشه ترشحم زیااااد شده خیلی زیادااا 

مثلا خشک که میکنم ده دقیقه دیگه لباس زیرم خیس میشه..

موقع شستن بیرنگ با دونه سفیده با دستمال که پاک کنم یا روی پد زرد رنگه ، خارشم دارم 

عفونت ادرار هم ندارم

چیکار کنم توروخدا کمک کنین ترشح من بشه عصبی شدم از دستش

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

منم  ترشح  سفید دارم 

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیش دکترت بهش بگو چون خارش داری احتمال عفونت هس عفونتم دنبالش نیفتی برا بچه خطرناکه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗
2731
منم  ترشح  سفید دارم

زیاده؟ خیس میشی؟ دکترا دارو نداده

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
عفونته که .‌خارش عفونت قارچیه 

😭😭😭ترشح امانمو بریده

برو پیش دکترت بهش بگو چون خارش داری احتمال عفونت هس عفونتم دنبالش نیفتی برا بچه خطرناکه

شنبه میرم

زیاده؟ خیس میشی؟ دکترا دارو نداده

اره  بعضی  وقتها  اما  من  باردار  نیستم  شما  خارش  هم داری  ترشح  سفید طبیعه  اما شنا میگی  زرده  باخارش  صدرصد  عفونته  برا بچه ضرر داره

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
2740

به نظرتون زشت نیست اگه یه آقا بیاد این پست شمارو بخونه، به جای اینکه بیای اینجا این مشکل شخصیتونو بگید میتونید پیش همون دکتری زنانی ک تو دوران بارداری چک میکن شمارو مطرح کنی.

میشه واسه حل مشکلم یه صلوات برام بفرستید،فرستادید لایک کنید منو ک منم واسه شما صلوات بفرستم ممنون😔 
عزیزم عفونت دارد باید حتما حتما بری دکتر.عفونت توی بارداری خوب نیست.راحت درمان میشه ولی درمانش نکنی ...

دوستم مرسی که جواب دادی 😍

دیروز زنگ زدم مطب منشی از دکتر پرسید گفت ژل بهداشتی مصرف کن همین...شنبه جواب غربالگری رو میبرم و ازش میپرسم 

منم از هفته ۲۰ تا روز اخر اینقددد ترشح داشتم که پد میزاشتم . یه روز نذاشتم ۶بار لباس زیر عوض کردم . در این حد بود . دکتر گفت اگه سفید باشه مشکلی نیست طبیعیه ولی اگه زرد و سبز باشه باید دارو بگیری و عفونته

دوستم مرسی که جواب دادی 😍 دیروز زنگ زدم مطب منشی از دکتر پرسید گفت ژل بهداشتی مصرف کن همین...شنبه ...

خداروشکرعزیزم...

انشالله بسلامت بارتو زمین بذاری

خواهش میکنم

مراقب خودت باش

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌
به نظرتون زشت نیست اگه یه آقا بیاد این پست شمارو بخونه، به جای اینکه بیای اینجا این مشکل شخصیتونو بگ ...

نه خیر بنظرم زشت نیست اصلأ

این سایت عنوانش و مقصد اصلیش زنان٫مادران٫نوزادان هست 

آقایون غلط کردن وارد سایت شدن و بعضی ها سایت رو کردن پاتوق حرفای خاله زنکیشون!!!

به نظرتون زشت نیست اگه یه آقا بیاد این پست شمارو بخونه، به جای اینکه بیای اینجا این مشکل شخصیتونو بگ ...

اینجا نی نی سایته و معمولا همه خانومن و سوال بدی هم نپرسیدن ، آقایون بهتره اینجور جاها نیان !!!!!!!

2706